Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Bruinena: Gromka Woda (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matpollo
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 34

Wysłany: 29-01-2010 08:48    Temat wpisu: Bruinena: Gromka Woda Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ostatnio buszowałem po forum pewnego mmorpg, i zobaczyłem dział : inne rpg/mmorpg. Patrze, jeden temat 1 post. Myśle sobie : Pewnie regulamin. Ale coś mnie podkusiło i wchodze. A tam temat : Bruinena: Gromka Woda. No jak to zobaczyłem to sie nawet nie zastanawiałem, kliknąłem.
Link : Bruinena Gromka Woda
Punkt z konstytucji :

I. O grze

1. Bruinena jest tekstową grą MMORPG, opartą na realiach wykreowanych przez J.R.R. Tolkiena. Jest grą bezpłatną.
2. Wszelkie wpłaty na rzecz gry są dobrowolne oraz nie stanowią podstawy do jakichkolwiek późniejszych roszczeń.
3. W przypadku złamania prawa polskiego Administrator zastrzegają sobie prawo do powiadomienia właściwych organów państwowych o tym fakcie, używając zgromadzonych przez nich danych osobowych łamiącego prawo.
4. Aby rozpocząć grę należy dokonać rejestracji, podając swój adres e-mail.
5. Administrator serwera nie odpowiada za treści umieszczane przez graczy, a w szczególności profile, avatary i wiadomości prywatne.

------------------------------------/edit

Rejestracja odwołana Smutek
Pozostało nam tylko czekać.

– Zaś bym śmiał – odrzekł stary krzyżując ręce na piersiach i skłaniając głowę – jeno się tam tak dziwnie miasteczka nazywają."
Powrót do góry

Golden
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 72

Wysłany: 29-01-2010 09:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzięki za informacje, jako stary ale nadal aktywny gracz LotrO chętnie obadam nowe ślady Uśmiech

edit:

na chwile obecną wyłączono możliwość rejestracji Smutek zmieniają silnik gry czy coś podobnego.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Bruinena: Gromka Woda (Strona 1 z 1)

Skocz do: