Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nawet w naszych czasach mieszkanie na drzewach można uważać za bezpieczniejsze niż siedzenie na ziemi." Gimli w Lóthlorien, Władca Pierścieni

Temat: Galeria Artystów Forumowych (GAF) (Strona 75 z 214)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 212, 213, 214  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 14-08-2009 01:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Po dzisiejszym wściekaniu się na badziewny aparat w telefonie, postanowiłam znowu wziąć do ręki myszkę Jestem rozwalony . 10 minut, prawa ręka, kompletna nieznajomość jakichkolwiek funkcji photoshopa, więc nie bić proszę Uśmiech I nie wiem czemu białe na czarnym, jakoś tak w nocy lepiej widać Ratujcie bo go pobiję

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Apokalipsa
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 99

Nieobecny(a): Gdzieś

Wysłany: 14-08-2009 01:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ekhem... nie rozumiem za co bić bo to jest świetne.
A zróbże takiego strażnika Jestem rozwalony.
Czekam na kolejne dzieła Z przymrużeniem oka.
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3872

Wysłany: 14-08-2009 01:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jesteś straszliwą marudą, wiesz? Ja w 10 minut tak nie umiem Jestem rozwalony
Rysunek świetny Jestem za Aczkolwiek dół twarzy wymaga poprawki.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wysłany: 14-08-2009 01:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
Jesteś straszliwą marudą, wiesz? Ja w 10 minut tak nie umiem Jestem rozwalony
Rysunek świetny Jestem za Aczkolwiek dół twarzy wymaga poprawki.

Radź, co z tą twarzą Uśmiech I dzięki. Ale nie wiem czy dam rade poprawić bo narysować cokolwiek tą zas.. myszką przyprawia mnie o nerwy i depresję, że 10x jakaś kreska nie wyszła prosta. Chyba zbyt wystająca broda? Dałam to na DA niech się inni pośmieją, przynajmniej wypróbowałam jak się tam wysyła bazgroły Jestem rozwalony

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3872

Wysłany: 14-08-2009 02:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Za duża broda i nieco przesadzone rysy - chyba, że o taką twarz Ci chodziło? Ja myślę, że to wynik zbyt małego rozmiaru obrazka - to jest oryginał? Zajrzyj na dA i do wątku obok, dałam kilka porad co do malowania myszką Uśmiech W każdym razie maluj w takim rozmiarze, byś twarz miała na cały ekran. Albo nie maluj detali, jeśli tworzysz rzeczy tak małe, wtedy tylko jakiś zarys twarzy, a liczy się sylwetka.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wysłany: 14-08-2009 02:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
Za duża broda i nieco przesadzone rysy - chyab, że o taką twarz Ci chodziło? Ja myślę, że to wynik zbyt małego rozmiaru obrazka - to jest oryginał? Zajrzyj na dA i do wątku obok, dałam kilka porad co do malowania myszką Uśmiech W każdym razie maluj w takim rozmiarze, byś twarz miała na cały ekran. Albo nie maluje detali, jeśli tworzysz rzeczy tak małe, wtedy tylko jakiś zarys twarzy, a liczy się sylwetka.

Tak, ten rozmiar to oryginał, robiłam to 1px pędzelkiem i trochę większym cienie. A o ostre rysy specjalnie Uśmiech Twarz to jest tylko zarys + oczy, bo Ominous pisał, że moi elfowie nie mają oczu Elfik Broda hmm, może, ale jak wymazałam jeden piksel to też wyglądało dziwnie Nie Nie Obejrzę co tam wysłałaś. Ale ja tam wolę zwykły pędzelek tak jak by to był długopis i cały rysunek z kresek, cóż taka już jestem, może lenistwo Uśmiech Szkoda, że nie mogę zeskanować jakichś swoich baaardzo starych prac, szkolnych, byś widziała, że wszystkie tak wyglądają - są "niedbałe" i "ostro kreskowane", styl aby praca wyglądała jak "zdjęcie" to nie dla mnie Jestem rozwalony Inaczej by się moje rysowanie kończyło dopracowaniem jednej ręki, znudzeniem i pracą w koszu.

Przy pracy z czymś większym jak 1500*1500px mój komputer mówi stanowcze "nie" Jestem rozwalony

edit: minimalnie zmieniłam tę twarz, teraz wygląda tak, jak sobie bliźniaków wyobrażam Uśmiech Ale trwało to dłużej niż narysowanie reszty, ble. W powiększeniu się nie da, bo to jest sam piksel Uśmiech

Powrót do góry

Faelivrin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 172

Wysłany: 14-08-2009 13:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z ciekawości też postanowiłam pobawić się w komputerowe rysowanie (myszką). Ściągnęłam sobie ten polecony przez Sirielle ArtRage, na pierwszy rzut oka wydał mi się dużo bardziej 'user friendly' niż np. Photoshop (którego milion funkcji, okienek i bajerów mnie nieco przytłacza) wszystko mi się pomieszało
Nie powiem, ciekawe doświadczenie, ale zdecydowanie wolę tradycyjne narzędzia artystyczne Z przymrużeniem oka
Oto co z moich zabaw wynikło: jakaś bezimienna 'random twarz', co z tego że ma jacksonowski nos i ogólnie wygląda jak robiona w Paincie Jestem rozwalony

Ostatnio zmieniony przez Faelivrin dnia 27-09-2009 13:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wysłany: 14-08-2009 13:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Heh, wygląda normalnie jak pastele i wcale nie widać, że to myszka. Zdziwienie Ale te kreski którymi robiłaś włosy są takie ładne, proste, nie to co u mnie, grr.

Ostatnio zmieniony przez Kaile dnia 14-08-2009 14:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 212, 213, 214  Następna

Temat: Galeria Artystów Forumowych (GAF) (Strona 75 z 214)

Skocz do: