Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie przypominam sobie, żeby chociaż raz przynajmniej przyjemność czerpana z opowieści wypływała z mej wiary, że wszystko, o czym opowiada, zdarzyło się lub mogło się zdarzyć w prawdziwym źyciu. Baśnie wyrażają nie możliwości, lecz pragnienia." J.R.R. Tolkien, 

Temat: LARP "Narada" (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mithrandir_RotN
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 184

Wysłany: 29-06-2009 13:24    Temat wpisu: LARP "Narada" Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam wszystkich serdecznie,

Jak być może zauważyliście w programie tegorocznego TeeFu, RotN w tym roku szarpnął się i wystawia dwa LARPy (a ja wiem jeszcze o możliwych niespodziankach, ale nie powiem, bo to nie miejsce i nie czas na to Z przymrużeniem oka)

Chciałem zaprosić do wzięcia udziału w LARPie "Narada", który poprowadzi Hithlome z moją skromną pomocą. LARP skierowany jest do osób, które doświadczenia w LARPach nie mają, a chciałyby się spróbować - dlatego przeprowadzony zostanie w MOKISie, a nie jak zawsze w krzakach dookoła pola namiotowego wszystko mi się pomieszało

LARP osadzony będzie w realiach... o których opowiadać będzie Nifrodel na swojej prelekcji - czyli w realiach wędrówek Elfów, budzenia się szczepów ludzi itp. (ok, Nifrodel nie będzie mówić o budzeniu się ludzi, ale... nie będę więcej spoilerował i popisywał się jak to obeznany jestem Jestem rozwalony ) W każdym razie akcja dziać się będzie w I Erze, a przynajmniej takie mamy zapędy.

Zapraszamy do gry wszystkie osoby. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to proszę odezwać się do mnie na pw (albo mailowo) i podać, jaka postać by kogoś interesowała.

Grać można... praktycznie dowolną rasą. Aczkolwiek ostrzegam, że granie górskim trollem może wymagać sporego stroju a granie orkiem zapewne ograniczy się do odgrywania jeńca Z przymrużeniem oka Poza takimi skrajnymi przypadkami mamy piękny przegląd ras: Elfowie (różnych szczepów), Krasnoludowie, Ludzie... Uśmiech

Jeszcze raz podkreślam - LARP jest skierowany do osób, które wcześniej miały stosunkowo mało doświadczenia z LARPami i chciałyby się pobawić i zobaczyć jak to jest. Nie będzie pościgów, walk na miecze, tworzenia magicznych obręczy dookoła krain etc. Będzie to typowy LARP teatralny, którego "fun" ma się brać z wczuwania się w postać.

Brak limitów wiekowych. Stroje obowiązkowe.

Pragnę też (złośliwie Złośliwy uśmiech ) podkreślić, że ponieważ ten LARP rozgrywa się w _budynku_, a Adiemus już 6 lat temu pokazał, że w LARPy może grać każdy, to ciężko będzie się wykręcić Elfik Elfik

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 29-06-2009 15:19    Temat wpisu: Re: LARP "Narada" Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mithrandir_RotN napisał(a) (zobacz wpis):
a Adiemus już 6 lat temu pokazał, że w LARPy może grać każdy
nie dam się nabrać na tę podpuchę, jednorazowe bycie Królem wystarczy Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!
Powrót do góry

Mithrandir_RotN
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 29-06-2009 18:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hej... mości Smoku, nie rób mi tu proszę czarnego PRu Uśmiech Ten mail w 50% skierowany był w kierunku administracji tego szacownego forum Język Przecież pisałem, że biorę osoby bez doświadczenia Język

A tak na poważnie - może zrobimy deal? Ja potroluję za Twoim pomysłem (śpiewy pomiędzy strojami a filmem) a Ty zagrasz u nas mędrca? Język

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 30-06-2009 07:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

jak mnie tylko z ogniska puszczą Jestem rozwalony to mogę się powymądrzać Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Mithrandir_RotN
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 07-07-2009 09:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Role rozdawane będą na TeeFie - proszę szukać mnie lub Hithlome. Od jutra będziemy już na polu namiotowym.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: LARP "Narada" (Strona 1 z 1)

Skocz do: