Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"- Wolałbym, żeby się to nie zdarzyło akurat za mojego życia - powiedział Frodo. - Ja także - odparł Gandalf. - Podobnie jak wszyscy, którym wypadło żyć w takich czasach. Ale nie mamy na to wpływu. Od nas zależy jedynie użytek, jaki zechcemy zrobić z darowanych nam lat." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Galeria Artystów Forumowych (GAF) (Strona 61 z 214)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 212, 213, 214  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jurecq
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 69

Wysłany: 09-01-2009 15:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Piotr wysocki w istocie swietny, choc wprawne oko dopatrzy sie jeszcze ze to komputer, ale juz niedlugo... wyglada naprawde swietnie Uśmiech

animacja migoczacego ognia jest w porzadku w polaczeniu z realistycznym rysunkiem dalaby niezly efekt Uśmiech

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3876

Wysłany: 09-01-2009 17:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bardziej realistycznie tego nie zrobię, myślę, by to trochę uprościć, inaczej ciężko będzie. Przesuwane krajobrazy czy budowle byłyby łatwe, ale nie ludzie. Dlatego pozostaje obecny poziom realizmu lub prościej (i zawsze zbliżenia będą dokładniejsze, niż całe ruchome sylwetki).

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2726
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 09-01-2009 17:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle, mnie również Twoja animacja ogromnie się podoba, zwłaszcza druga Uśmiech Jestem za Odblaski ognia i otwarcie oczu wyszło bardzo naturalnie. Mniej już mimika twarzy- skurcze mięśni hmmmm... Ale i tak jestem pod wielkim wrażeniem chwała wam, chylę czoła, dzięki Love nakładu pracy i dążenia do perfekcji mam pomysł!!!
blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wysłany: 09-01-2009 22:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cieszę się Uśmiech Właśnie nie mogę się zdecydować, która wersja odblasków ognia jest lepsza. A grymas twarzy wygląda gorzej, bo był zrobiony na szybko, a nie namalowany w kilku wersjach, jak oczy - smużenie nigdy nie załatwi sprawy za pędzle. Ale z braku czasu do testów wystarczyło, już wiem co ile klatek kliknąć dodaj ramkę by było płynnie.

Powrót do góry

Alqualaure
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 557
Nieobecny(a): Błąkam się pewnie po świecie, Númello Rómenna ar Formello Hyarmenna ;)

Wysłany: 29-01-2009 23:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Właściwie można by to nazwać szkicem... Taki szybkościowy rysunek w oczekiwaniu na Niuch... Ołówek na czarnym papierze. Elfik Maglor nad morzem.
Przepraszam za jakość i takie jakby skoszenie obrazka, ale musiałam robić zdjęcie aparatem, ponieważ na skanie nie byłoby widać ołówka.
<zagrzebuje się po dziób w rude futro, tak na wszelki wypadek, w oczekiwaniu na komentarze> Jestem rozwalony

Śmierć: NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA.

Półeczka w Bibliotece Minas Tirith
Mój dA
LiveJournal
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wysłany: 11-02-2009 14:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A może powinnam odpisać w wątku Melinir Art? W każdym razie tam lub tutaj ten obrazek przynależy! Miłość, Zakochanie nie do zołz złośliwych.
Melinir napisał(a) (zobacz wpis):
Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
Ale mnie teraz korci portrecik rudego z brodą wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Mówisz - masz. Pserwa Niebieskie ślepka po drugim dziadziusiu gratis w komplecie.
Wygrzebane z szuflandii.
Teraz czekam na resztę wielbicielek Rudości (z łabędziem włącznie) z siekierami i nożami...zwłaszcza, że to fragment pikniku w Przystaniach Sirionu Złośliwy uśmiech , na którym Rudy załatwiał swoje istotne, życiowe interesy.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Przepiękny! To najwyraźniej Maedhros z Aiglosa 6, str. 53, tylko tam jest we wcześniejszym stadium malowania? Jeden z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych portretów Maedhrosa! Zawsze mnie intrygowała ta kula nad jego głową. Przystanie Sirionu, ciekawe. Szkoda, że to raczej nie jest chociaż 2 stadium życia, bo ta broda mu naprawdę pasuje Love Z drugiej strony Tolkien nigdzie nie podał, jak długie są owe stadia, można kombinować Śmiech Jestem za

Jest szansa zerknięcia na większy obrazek? Zarówno z brodą, jak i na portret z Aiglosa bez niej?

Ciekawe co też więcej Twoja szuflandia kryje? wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Powrót do góry

Melinir
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 209

Wysłany: 11-02-2009 18:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A może powinnam odpisać w wątku Melinir Art? W każdym razie tam lub tutaj ten obrazek przynależy! Miłość, Zakochanie nie do zołz złośliwych.

Tutaj tez może być Pserwa

Przepiękny! To najwyraźniej Maedhros z Aiglosa 6, str. 53, tylko tam jest we wcześniejszym stadium malowania? Jeden z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych portretów Maedhrosa! Zawsze mnie intrygowała ta kula nad jego głową. Przystanie Sirionu, ciekawe. Szkoda, że to raczej nie jest chociaż 2 stadium życia, bo ta broda mu naprawdę pasuje Love Z drugiej strony Tolkien nigdzie nie podał, jak długie są owe stadia, można kombinować Śmiech Jestem za

A, dziękuję. Był czas, kiedy sobie wyobrażałam Maedhrosa z brodą Język W "Aiglosie" wyszedł deczko niewyraźnie, kolorowy jest ładniejszy.

Jest szansa zerknięcia na większy obrazek? Zarówno z brodą, jak i na portret z Aiglosa bez niej?

Tak, jak tylko zrobię zdjęcie cyfrówką, bo obrazek za duży na skaner

Ciekawe co też więcej Twoja szuflandia kryje? wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Masę dziwnych rzeczy. Złośliwy uśmiech

Alqualaure
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 557
Nieobecny(a): Błąkam się pewnie po świecie, Númello Rómenna ar Formello Hyarmenna ;)

Wysłany: 11-02-2009 21:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Maedhros... Maedhros... To nie jest mój Maedhros. Ale nadal wygląda Maedhrosowato Elfik
Melinir napisał(a) (zobacz wpis):

Teraz czekam na resztę wielbicielek Rudości (z łabędziem włącznie) z siekierami i nożami...
Ode mnie mogłabyś oczekiwać co najwyżej floretu, ale koledzy na szermierce mnie zmęczyli, więc obejdzie się bez tego.
Właśnie... szermierka i rysowanie Maitima dąło taki oto efekt:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

To tylko pospieszny szkic, ale od dawna zamierzam narysować Russandola z bratem w strojach muszkieterów, może wreszcie mi wyjdzie Uśmiech Saurona ;D .

Śmierć: NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA.

Półeczka w Bibliotece Minas Tirith
Mój dA
LiveJournal
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 212, 213, 214  Następna

Temat: Galeria Artystów Forumowych (GAF) (Strona 61 z 214)

Skocz do: