Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Melinir Art (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2724
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 06-07-2008 17:59    Temat wpisu: Melinir Art Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Boromir Mam zaszczyt powiadomić, że na witrynie http://tolkien.com.pl pojawiła się nowa strona Boromir

MELINIR ART

http://tolkien.com.pl/melinir/

Melinir doczekała się wreszcie własnej strony z pracami plastycznymi.

Projekt i design jest jej autorstwa mam pomysł!!! , ja ją tylko wykonałam Uśmiech Chciałam w tym miejscu podziękować elfy za skrypty i pomoc kwiatek dla ciebie, dziękuję

Zapraszam Was serdecznie z otwartymi ramionami, i`m all your`s
Znajdziecie tam nie tylko obrazy i grafiki inspirowane Tolkienem, ale również wiele innych prac plastycznych Róża i fanfik. Książka
Autorce z pewnością będzie bardzo miło usłyszeć Wasze opinie. bukiet dla ciebie, dziękuję

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 06-07-2008 18:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gratulacje, Melinir Uśmiech -fajnie widzieć wszystkie Twoje prace zgromadzone w jednej qpie Elfik (do tego ładnie zaprojektowanej Język ).
Wykonanie też fajne (Oklaski dla Nif & elfy)
Jedna uwaga techniczna -w menu przydałby się odnośnik do "Strony Głównej" na każdej podstronie. Jak już gość przeleci ostatnią galerię z grafiką tolkienowską, to musi klikać 3x "wstecz" zanim dokopie się do możliwości wejścia w fanfik czy "o Melinir". Leniwy jestem na stare lata Język
Można by jeszcze pomarudzić, że obrazki mogłyby się wyświetlać w większej rozdzielczości, ale rozumiem, że nie wszyscy mają monitory panoramiczne Jestem rozwalony A jak już przy galeriach jesteśmy, to trzeba sobie powiedzieć, że polskojęzyczni goście są faworyzowani w porównaniu z "tymi innymi" Jestem rozwalony - te same galerie po "wejdź" otwierają się wyraźnie szybciej, niż po "enter" Złośliwy uśmiech (ciekawe, czemu; wielkość obrazka ta sama hmmmm... czyżby ten krasnoludek, co tłumaczy, nie bardzo nadążał? Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!! Albo może to dlatego, że kurs funta spada i dlatego nie chce mu się starać Pserwa )

Powrót do góry

Tici
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 490

Wysłany: 06-07-2008 19:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Śliczna strona Uśmiech
Podoba mi się sposób otwierania kolejnych obrazków. I cieszę się, że mogę zobaczyć więcej prac Melinir.
Zaskoczyło mnie jedno - byłam pewna, że Honor Harrington to postać z cyklu sf. A tutaj to... kot?
Powrót do góry

Melinir
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 209

Wysłany: 06-07-2008 19:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tici napisał(a) (zobacz wpis):
Śliczna strona Uśmiech
Podoba mi się sposób otwierania kolejnych obrazków. I cieszę się, że mogę zobaczyć więcej prac Melinir.
Zaskoczyło mnie jedno - byłam pewna, że Honor Harrington to postać z cyklu sf. A tutaj to... kot?

To nie kot tylko treecat (taki sześcionożny - choć na rysunku nie widaćŚmiech - kotopodobny "alien"), Nimitz. Fakt, podpis odnoszący się do cyklu, a nie do postaci myli. Trzeba będzie poprawić Uśmiech, dzięki!
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2724
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 06-07-2008 19:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):

Jedna uwaga techniczna -w menu przydałby się odnośnik do "Strony Głównej" na każdej podstronie.

Jest w podgaleriach odnośnik "Galeria" prowadzący do innych galerii. Gdyby ktoś miał ochotę je odwiedzić i zobaczyć prace nie związane z Tolkienem, jak również jest link do strony "O mnie" Elfik
Z kolei gdyby w podgaleriach jak "Honor Harrington" czy "Inne" pojawiły sie linki do podstron z grafikami do "Silmarilliona" czy "WP", zrobiłby się chaos Uśmiech Saurona ;D

Cytat:
Jak już gość przeleci ostatnią galerię z grafiką tolkienowską, to musi klikać 3x "wstecz" zanim dokopie się do możliwości wejścia w fanfik czy "o Melinir".Leniwy jestem na stare lata Język

Z podgalerii jest link do galerii głównej, chyba nie zauważyłeś Adi Uśmiech Saurona ;D Zaś z galerii głównej jednym kliknięciem można się dostać na stronę główną, więc jakby nie było dwa kliknięcia Elfik
Ale przy następnej aktualizacji pomyślimy o leniwych Z przymrużeniem oka

Cytat:
Można by jeszcze pomarudzić, że obrazki mogłyby się wyświetlać w większej rozdzielczości, ale rozumiem, że nie wszyscy mają monitory panoramiczne Jestem rozwalony

Trudno to wypośrodkować Uśmiech Saurona ;D . Jednym przeszkadzają za duże prace na Kasiopea art, innym za małe na Melinir Art Elfik Nie da się zadowolić każdego niestety Nie Nie Z przymrużeniem oka

Cytat:
A jak już przy galeriach jesteśmy, to trzeba sobie powiedzieć, że polskojęzyczni goście są faworyzowani w porównaniu z "tymi innymi" Jestem rozwalony - te same galerie po "wejdź" otwierają się wyraźnie szybciej, niż po "enter" Złośliwy uśmiech (ciekawe, czemu; wielkość obrazka ta sama hmmmm... czyżby ten krasnoludek, co tłumaczy, nie bardzo nadążał? Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!! Albo może to dlatego, że kurs funta spada i dlatego nie chce mu się starać Pserwa )

Na pewno chodzi o skrzata od tłumaczeń Elfik Z przymrużeniem oka (Nie obrażając Krasnoludów)

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Natolin
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 382

Wysłany: 08-07-2008 12:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Fajna strona, ale muszę trochę ponarzekać Język . W „Linkach” są linki do Hobbitonu, Aiglosa i Kasiopea Art. Te dwa pierwsze działają, ale do strony Kasiopei już nie. Co prawda wystarczą dwa kliknięcia: Hobbiton -> Kasiopea Art., ale ktoś odwiedzający stronę może o tym nie wiedzieć.
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 13-11-2008 00:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):

Boromir Mam zaszczyt powiadomić, że na witrynie http://tolkien.com.pl pojawiła się nowa strona Boromir

[b]Melinir
doczekała się wreszcie własnej strony z pracami plastycznymi.
Design jest jej autorstwa mam pomysł!!! , ja ją tylko wykonałam Uśmiech Chciałam w tym miejscu podziękować elfy za skrypty i pomoc kwiatek dla ciebie, dziękuję

Świetna sprawa Nifrodel (podziękowania dla Ciebie i Elfy za stworzenie strony). Takich stron nigdy za wiele. Mam tylko jedno jedyne drobniutkie zastrzeżenie. Gdyby obrazki można było powiększać Proooszę prooooooszę , to byłaby ta ostatnia wisienka na szczycie tortu.

Bardzo się cieszę, że zostały zaprezentowane prace Melinir chwała wam, chylę czoła, dzięki . Do tej pory miałam je możność podziwiać na stronach naszych pism forumowych, w niektórych fanowskich wydaniach książek i raz jeden na żywo (przy okazji Polconu w W-wie). Wydawałoby się więc, że je trochę znam Z przymrużeniem oka .
A jednak przeżyłam spore zaskoczenie. Tu mamy większą różnorodność prac, zaprezentowane zostały też różne techniki. Szczególnie miłą niespodzianką są dla mnie prace czarno-białe. Naprawdę wspaniałe Uśmiech .

Oczywiście mam już swoich ulubieńców Love Ostatnia rozmowa w cyklu Feanor, Zwierciadło Galadrieli z Władcy, Skok Nienor i Grób Nienor z Silmarillionu, a także "wejściowka" do Berena i Luthien.

Zupełnie oczarowały mnie dwie prace z cyklu Inne - Autoportret i Wazon. Podziwiając tę ostatnią, odnosiłam wrażenie, że czubkami palców czuję grubą fakturę farby. To może być tylko wrażenie, ale ciekawe doznanie.
Droga Autorko, moje najszczersze gratulacje. I oczywiście prosimy o więcej Jestem za
Powrót do góry

jurecq
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 69

Wysłany: 13-11-2008 08:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

fatalna strona, sorry... nieczytelna i niefunkcjonalna. od razu wylaczylem po ogladnieciu 1 pracy, odrzucilo mnie, niestety... nie wytrzymalem i musialem to powiedziec... (zwlaszcza, ze pojawialy sie wczesniej zastrzezenia co do mojej Z przymrużeniem oka )

za to bardzo ladny obrazek z Bagginsem, klimatyczny.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Melinir Art (Strona 1 z 1)

Skocz do: