Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"„Nie lubię zmian - oznajmił Hamfast Gamgee - kto by je lubił w moim wieku, a już zmian na gorsze ścierpieć nie mogę". „Pewnie, że co gorsze, to złe - rzekłem mu - więc ci życzę, żebyś najgorszego nie doczekał"." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Diane & David Arkenstone "Music inspired by ME" (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 04-05-2007 10:38    Temat wpisu: Diane & David Arkenstone "Music inspired by ME" Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kilka dni temu odkryłem tę płytę i kcem siem niom z Wami podzielić Język
Bardzo fajnie się słucha tej muzyki Jestem za - w klimatach bliższa Howardowi Shore, chociaż bardziej "celtycka" w brzmieniu (momentami). Ale to moje IMHO, polecam wam zapoznanie się własnouszne Pserwa Wystarczy zrobić trzask tutaj i już znajdziecie się na podstronce sklepowej, gdzie możecie:
- po pierwsze primo posłuchać fragmentów poszczególnych utworów za free (a jest ich 13 Język )
- po drugie primo pościągać sobie empetrójki po dolcu za sztukę Jestem rozwalony
- po trzecie primo zamówić całość na płycie CD za jedyne 13.49$+20$ koszty przesyłki Złośliwy uśmiech

Klikając trochę więcej można się zapoznać z innymi płytami Davida i Diany, sporo tego. Nie ma niestety żadnego info "biograficznego"; nie wiadomo rodzeństwo to, małżeństwo czy przypadkowa zbieżność nazwisk Jestem rozwalony -trzeba trzasnąć w gugla, żeby wykopać np. to: http://www.imdb.com/name/nm0035047/bio
Nieważne. Nie chcą kopania w biografii -ich sprawa. Grunt, że muzyka fajna -polecam Spox

Powrót do góry

hithlome
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 171
Nieobecny(a): kiedy świat zewnętrzny wsysa mnie i nie chce oddać ;)

Wysłany: 04-05-2007 20:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Trzasknęłam Język i okazało się, że rzeczywiście bardzo fajna muzyka Jestem za
Najbardziej spodobały mi się "The Riders of Rohan", "The Road to Rivendell" i "To Isengard", a ze spokojniejszych "Galadriel's Mirror" i "Arwen and Aragorn" Uśmiech
Ciekawie zapowiada się też "The Grey Havens", szkoda że to tylko fragmenty Język
Skusiłabym się na całość, ale cena...cóż, khem khem Jestem rozwalony

Nie znający pór roku, zamarły w bezczasie
Powrót do góry

Ugrunîlo
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 349

Wysłany: 05-05-2007 08:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ach kuszące, ale cena zaporowa faktycznie, a chętnie by się uzupełniło kolekcję, szczególnie, gdy cały dzień się spędza przy muzyce - czymś sobie trzeba umilać nadmiar pracy Jestem rozwalony .
Bardzo to przykre jak się demo kończy po pół min. Skrzywienie . Jestem rozwalony .. Chwilami melodie mi się kojarzą z muzyką do gier komputerowych (którą - przyznaję szczerze - jak jest wyjątkowo klimatyczna albo na orkiestrę symfoniczną, to uwielbiam), ale może to wynik słuchania na małych głośniczkach i urwanych nieszczęsnych demo.

"I choć sami nie wiemy, czy opowieści te są prawdą, to wiemy na pewno, że mądrzy ludzie dawnych czasów uważali je za prawdę."
Snorri Sturluson
Powrót do góry

Lomendil
Strażnik Północy

Wpisy: 788

Nieobecny(a): in tenebris

Wysłany: 05-05-2007 11:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kiedyś słuchałem kawałków z tej płyty, i muszę przyznać, że mi się kojarzyły albo z jakąś komputerową muzyką, albo z kreskówkami... Z muzyką Shore'a raczej mi się to nie kojarzyło, za mało głębi dźwięku - chociaż to może właśnie sprawa słuchania z internetu...

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2726
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 05-05-2007 12:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

David Arkenstone był ( i pewnie wciaż jest mam pomysł!!! ) namiętnie puszczany w Radiu Rivendell, stąd znam jego utowry w całości i bardzo mi sie podobają Love Zwłaszcza lubię The Quest Miłość i The Road to Rivendell Miłość , ale również piękna jest Lotholorien Tiaaaa

Jednym słowem - płyta jest naprawdę warta wysłuchania Uśmiech Jestem za Ja mam wybrane utwory, ale gdyby trafiła mi się w całości... Język

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 223

Wysłany: 03-11-2007 22:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja odkryłam tą płytę już dość dawno (a raczej dowiedziałam się o niej od Andurame). Od razu bardzo mi się spodobała. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że uzupełniła moje wyobrażenie Śródziemia o jeszcze jeden wymiar Uśmiech A moje ulubione utwory z tej płyty to: "The Quest", "The Riders of Rohan" i "To Isengard".
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Temat: Diane & David Arkenstone "Music inspired by ME" (Strona 1 z 1)

Skocz do: