Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Par Lindh i Bjorn Johansson (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nameless
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 256

Wysłany: 21-04-2002 20:33    Temat wpisu: Par Lindh i Bjorn Johansson Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ostatnio dzięki Audiogalaxy usłuszałam coś niecoś, co wykombinowali ci dwaj panowie Uśmiech a jest czego posłuchać - idealnie pasuje do klimatu Hobbita - polecam szczgólnie utworki "Roac's tale", "Mirkwood" albo "Rivendell" - świaetna sprawa

Nie wie nikt przypadkiem, czy gdzieś w Polsce można znaleźć to na płycie, albo nie ma ktoś tego do schandlowania? Jeśli ktoś ma możliwość kupienia, mógłby mi dać znać?

Elanor

Wpisy: 365

Wysłany: 22-04-2002 18:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No cóż, rzeczywiście warto polecić. Na początku może nieco zdziwić, jeśli ktoś (tak jak ja z początku) spodziewa się kasety pełnej łagodnego plimkania.
Natomiast co do dostępności płyty to wątpię. Ja osobiście mam kasetę, i jest to z niejakiego wydawnictwa "Rock Serwis Collection", które zajmuje się raczej muzyką mniej popularną.
Zamówić można kasety wysyłkowo (ale trzeba mieć kupon który jest na ulotce do kasety Język ). Podano też e-mail - jeśli ktoś jest zainteresowany: rockserw@polbox.com

Elek

Wpisy: 606

Wysłany: 27-04-2002 21:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A JA MAM, A JA MAM. PŁYTĘ MAM. Elfik Elfik Dzięki firmie FOLK TIME. Muzyka jest do Hobbita. Majlowałem już z Par Linde na temat koncertu na TF, jednak cenowo jest nie ciekawie. Do tego transport ze Szwecji to uchu chu. Ale Nigdy nie mówię nigdy. Jest jeszcze parę propozycji ale muszę coś trzymać w zanadrzu Z przymrużeniem oka

Elek Bregalad

meledhel
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 36

Wysłany: 13-05-2002 21:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie uwierzycie! Jakies 3 lata temu cala plyta leciala w moim ulubionym radiu!!! Byla wtedy audycja o "Hobbicie", a jako ilustracja do opowiesci muzyka Par Lindha i Bjorn Johanssona. Pamietam, ze podekscytowany siedzialem do 2 w nocy i wszystko nagrywalem Uśmiech
Może to będzie mała kryptoreklama ale radio "AFERA" z Poznania w zupelnosci na to zasluguje! Super śmiech
Powrót do góry

Watcher

Wpisy: 643

Wysłany: 28-04-2007 00:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tę płytę sprowadziłem ze Szwecji na I roku moich studiów. Mój pierwszy taki zakup, byłem dumny niczym paw Uśmiech
"Shire Song" i w ogóle temat Shire jest śliczny. Poza tym pełna dynamizmu "Battle of the Five Armies" i tajemniczo się zaczynający "Smaug" ... Ogólnie płyta daje radę.
BTW, Johansson chwali się tam grą na 22 mandolinach, zastanawiam się czy robi to jednocześnie Uśmiech

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 06-05-2007 12:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Panowie wydali wspólnie jeszcze coś, co nazwali "kontynuacją" Bilba (long awaited follower up -trzask tutaj) -"Dreamsongs from Middle Earth". Podobne toto w klimatach muzycznych, okładek też klimatyczny Język

Obie płyty warte wpuszczania w narząd słuchu Spox

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Temat: Par Lindh i Bjorn Johansson (Strona 1 z 1)

Skocz do: