Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Endore Middle Earth (online)-czy ktos juz gral? (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 26-12-2002 17:08    Temat wpisu: Endore Middle Earth (online)-czy ktos juz gral? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Lazilem po necie, lazilem... az znalazlem taka strone: http://endore.angrenost.org/?page=history -na bazie "Ultima Online". Na razie szybkosc transferu nie pozwala mi na sciagniecie tych kilku potrzebnych do zaczecia plikow zip, wiec rzucam szybkie pytanko: czy ktos juz moze tego probowal? A jesli tak, to czy sie oplaca?

(poza tym wszystkim nie wiem, czy moje zabezpieczenia na serwerach pozwola sie pobawic...)

Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 27-12-2002 06:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tak jak myslalem -zabezpieczenia na moich serwerach nie pozwola sciagnac plikow (serwer ftp, nie html Ratujcie bo go pobiję Skrzywienie ).
Ale jesli ktos sie pobawi, niech da znac -bede wiedzial, co stracilem Oczko Spox

Powrót do góry

Feanor
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 58

Wysłany: 29-01-2003 23:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hej. Jesli bedzie sie to opierac na ultimie to nie dokonca moze to ciekawie wygladac. W kazdym razie wyslalem juz zapytanie do kilku osob i zobacza co sie da zrobic Uśmiech.
Powrót do góry

Elwing
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 3

Wysłany: 03-03-2004 16:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja gram na tym shardzie... I mogę powiedzieć tak: gra posiada swoje plusy i minusy (w sumie jedyny to niektórzy gracze nie posiadający pojęcia o Śróziemiu tworzący później postacie typu: elf o imieniu Nazgul :/), plusem na pewno jest możliwość odwiedzenia znanych z twórczości Tolkiena miejsc* oraz prawdziwego wcielenia się w elfa, krasnoluda bądź człowieka (do wyboru jest 8 ras: Sindarowie, Noldorowie, Khazadowie, Czarni Numenorejczycy, Dunedainowie, Easterlingowie, Rohirrimowie oraz Hobbici)... poza tym musiałbym wypisać wszystkie plusy UO Uśmiech ... Do przyjemnej gry gry nie potrzeba wiele - teoretycznie wystarczy modem (chociaż nie jest to moim zdaniem najlepsze wyjście - rachunki - ta gra potwornie wciąga), a samą grę można oficjalnie ściagnąć z internetu (UO:AOS)... Co do nieściągających sie plików, to miałem podony problem, jednak na stronce są podane alternatywne mirrory, tak więc zdobycie ich nie jest problemem...

Czy się opłaca? Oczywiście...
Powrót do góry

Adamob
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 221

Wysłany: 09-10-2005 17:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Proszę łaskawie o pomoc zwłaszcza Ciebie Elwing. Już pare razy próbowałem się zarejestrować i zacząć grać w endore. NIestety za każdym razem odrzucają moje zgłoszenie. tak wygląda mój formularz.

Dlaczego?
Zawsze chciałem grać w Rpg osadzone w świecie tolkiena

Czemu Endore?
Wydaje mi się najlepsza. Nie jest połączona z innym systemem. Nie jest także mudem

Twoje doświadczenia z RPG
Przeszedłem Diablo. Dosyc długo grałem w Ultima online i barsawie

Wizja i rozwój Twojej postaci(czy jakoś tak)
Byłbym Dunedainem. Niebyłym jednak blisko spokrewniony z Aragornem. Właściwie wcale. Nie wiem dokładnie w jakich czasach toczy się ta gra ale jeśli w Trzeciej Erze to byłbym Strażnikiem Północy a jeśli w innym czasie to czymś w rodzaju błędnego Rycerza który wędruje od wioski do wioski świadcząc usługi. Postawiłbym na sztuke władania bronią. Nie używałbym czarów

NIe wiem czemu tak jest. Czy to złośliwość admina czy mój błąd. Nick o adres e-mail mam dobry. prosze o pomoc zaznajomionych w temacie

Powrót do góry

Elwing
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 3

Wysłany: 27-10-2005 13:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Za, krotkie - zbyt ogolne jest to podanie... Aby zostalo cos takiego przezemnie badz innego GM'a autoryzowanego musi ono przynajmniej wzbudzic ciekawosc Uśmiech a tymczasem podan jak te otrzymujemy setki:

pokaze Ci przykladowa odpowiedz (mnie sie podobajaca Z przymrużeniem oka) na pytanie dlaczego:

Dlaczego?
Strugi deszczu chlostaly go w twarz...spojrzal w twarz lezacego na ziemi czlowieka...Uslyszal w oddali odglos grzmotu, blyskawica rozjasnila na chwile mu lico ...uslyszal jeszcze jedno krotkie pytanie...

-Dlaczego?
-Nigdy sie tego nie dowiesz...

Druga blyskawica oswietlila mala polane...lezalo na niej skapane we krwii cialo...

gdy sie cos takiego przeczyta raczej bardziej przychylnym wzrokiem spoglada sie na podanko Z przymrużeniem oka ... Rowniez historia moglaby cos w sobie miec... a przynajmniej pokazac znajomosc swiata

A i jedna rada.... jak opisujesz swoje doswiadczenai z RPG nie wypisuje diabla Z przymrużeniem oka ta gra ma niewiele wspolnego z dobrym cRPG - sporo osob krzywym wzrokiem patrzy jak ktos o niej napomina...
Powrót do góry

Sevarian
Urodzony na Ardzie

Wpisy: 1

Wysłany: 18-07-2006 12:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jako ze jest to moj pierwszy post na tym forum pragne goraco przywitac sie z Wami!
Zaczynam w temacie ktory najblizszy jest mojejmu sercu w ostatnich czasach. Shard UO Endore. Choc ostatnie wpisy jakie tu widzialem sa z czasow dosc odleglych jednak spiesze Wam doniesc ze ten maly swiat wciaz dziala, wciaz sie zmienia i reorganizuje. Ostatnie czasy choc byly burzliwe to przyniosly sporo (mam nadzieje) dobrych zmian. JEdna z najwiekszych jest kasacja kont. Jak sie domyslacie oznacza to dla shardu zupelnie nowy poczatek. Szczegolnie teraz z otwartymi ramionami bedziemy witac ludzi ktorym droga jest idea swiata Tolkiena.
Coz moge jeszcze dodac...
Przybywajcie do Srodziemia bo warto!
Powrót do góry

Dudi
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 8

Wysłany: 19-12-2006 20:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

czy podałby ktoś podanie, dzięki któremu zostałbym przyjęty do tego świata Uśmiech
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Endore Middle Earth (online)-czy ktos juz gral? (Strona 1 z 1)

Skocz do: