Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wreszcie łamiąc się z sobą przemówił i ze zdumieniem usłyszał z własnych ust słowa, jakby jego słabiutkim głosem ktoś inny wyrażał swoją wolę: - Ja pójdę z Pierścieniem, chociaż nie znam drogi." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - informacje (Strona 2 z 189)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 187, 188, 189  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 04-12-2006 17:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adamob napisał(a) (zobacz wpis):

To ja zamieszcze jedno Uśmiech Jako, że nie brałem udziału w ostatnim konkursie to chciałbym się dowiedzieć, czy jak się pojawi zestaw dówch pytań, to czy można sobie wybrać tylko jedno do odpowiedzi, czy możńa próbować odpowiadać na obydwa naraz??

Jak pisał Mellorn Z przymrużeniem oka najlepiej starać się odpowiedzieć na oba pytania, dzięki czemu zbierasz większą liczbe punktów - a to przekłada się na miejsce w rankingu. Uśmiech Saurona ;D Ale jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na któreś z pytań, odpowiadasz tylko na jedno. Strzelać także można Z przymrużeniem oka ale zawsze lepiej oprzeć odpowiedź na źródłach. Rządzę

Cytat:
Chyba wezmę w tym udział Uśmiech Będzie niezła zabawa wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Powodzenia dla Ciebie, Mellorna, Baldurana i Tal Elfik Jestem za Cieszę się, że młode orły rwą się do walki Język

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 04-12-2006 17:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tal młodym orłem? Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!
Kulce, to i ja chyba spróbuję Jestem rozwalony

Powrót do góry

Ariena
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 141

Wysłany: 04-12-2006 17:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam wszystkich. Ale ten czas leci..... Zdziwienie Życzę wszystkim powodzenia i pomyślnych łowów na odpowiedzi Z przymrużeniem oka sezon już niedługo się zacznie. Pozdrawiam.

Miriel
Powiernik Pierścienia

Wpisy: 986
Nieobecny(a): ...the waves are washing over half forgotten memory...

Wysłany: 04-12-2006 17:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jubileuszowy konkurs - toż to wspaniała wiadomość! Od razu cały tydzień będzie weselszy Super śmiech Ja już czekam na pierwszy zestaw pytań!
I trochę się obawiam, że zaraz mnie zjedzą starzy wyjadacze Pserwa [i młode orły rozdziobią, co zostanie Ble Ble ;D ], ale co tam!
Jeśli mamy sie bawić w tak doborowym towarzystwie, to z przyjemnością dołączam, nawet, jeśli mam się potem wlec na szarym końcu! jestem wzruszony, jakie to słodkie Cieszy mnie ogromnie, że od piątku te ponure dnie w pracy i szare niebo za oknem rozsłoneczni mi taka zabawa [ Elfi Mikołaj jakoś świątecznie od razu się zrobiło...]

Powrót do góry

Mikołaj
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 15

Wysłany: 04-12-2006 17:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):
Cieszę się, że młode orły rwą się do walki Język

Może nie jestem orłem, ale młody na pewno (15 wiosen na karku Uśmiech ), więc też wystartuję, będąc świadomym braku szans Smutek Mimo to modlę się o jak najlepszy wynik Proooszę prooooooszę i dam z siebie wszystko! Nawet HoME przeczytam, jeśli będzie trzeba! a właśnie, czy z niej również będą pytania? Jeśli tak, to leżę. Jestem rozwalony

hithlome
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 171
Nieobecny(a): kiedy świat zewnętrzny wsysa mnie i nie chce oddać ;)

Wysłany: 05-12-2006 11:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To i ja spróbuję swoich sił wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Mam nadzieję, że pierwsze pytania nie wpędzą mnie w depresję Język Tak czy inaczej, postaram się odpowiadać na miarę swoich możliwości Język
Mikołaj napisał(a) (zobacz wpis):

Nawet HoME przeczytam, jeśli będzie trzeba! a właśnie, czy z niej również będą pytania? Jeśli tak, to leżę. Jestem rozwalony

Nie ty jeden Jestem rozwalony

Nie znający pór roku, zamarły w bezczasie
Powrót do góry

Elanor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 365

Wysłany: 05-12-2006 11:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nawet HoME przeczytam, jeśli będzie trzeba! a właśnie, czy z niej również będą pytania? Jeśli tak, to leżę. Jestem rozwalony

Pewnie będą, sądząc po poprzednim konkursie, ale bez obaw. Ja na przykład przed Niecorocznym nie miałam chyba przeczytanego ani jednego tomu HoME (teraz znam raptem dwa), a jakoś na pytania z niej dałam radę nie raz odpowiedzieć.

A poza tym orły stare (stażem, stażem) też zamierzają startować, żeby nie było!

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wpisy: 333

Wysłany: 05-12-2006 13:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Może nie jestem orłem, ale młody na pewno (15 wiosen na karku Uśmiech ), Nawet HoME przeczytam, jeśli będzie trzeba! a właśnie, czy z niej również będą pytania? Jeśli tak, to leżę. Jestem rozwalony

prawdziwy tawarisz Orłow Jestem rozwalony tez sie melduje - juz troszke podstarzaly Jestem rozwalony 3,5 roku od NKT minelo... Spazmy teraz nie czuje sie juz na silach, a co dopiero mowic o zwyciestwie Uśmiech Saurona ;D, ale o ile czas i resztki wiedzy pozwola, to chyba poprobuje Uśmiech

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 187, 188, 189  Następna

Temat: "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - informacje (Strona 2 z 189)

Skocz do: