Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Ostatni Przyjazny Dom na wschód od Morza był to dom, o którym przed laty Bilbo napisał, że jest niezrównany, czy kto lubi jeść, czy spać, czy słuchać opowieści, czy śpiewać, czy po prostu woli siedzieć i rozmyślać, czy też chciałby wszystkie te przyjemności połączyć. Wystarczyło pomieszkać tutaj, żeby wyleczyć się ze zmęczenia, lęku i smutku." J.R.R. Tolkien, Władca Pierścieni

Temat: Noro Lim (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ring
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 617
Nieobecny(a): Operacja Tolk Folk 2012 może...

Wysłany: 27-09-2006 00:06    Temat wpisu: Noro Lim Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przypadkowo, pisząc odpowiedź na post w temacie o tolkienistycznych cytatach, trafiłem na stronę zespołu Noro Lim
Nazwa oczywiście brzmi znajomo, i słusznie, bo sami się przyznają, że pochodzi z języka elfów. Jestem za
Na stronce są fragmenty ich utworów w formacie mp3. Całkiem sympatyczne, poetyckie, niektóre inspirowane irlandzkim folklorem. Na jednej z ich dwóch płyt jest utwór zatytułowany "Ainuindale" (niestety nie można go ściągnąć). Elku, może by tak spróbować zaprosić ich na TF-a?

http://www.norolim.pl/

Powrót do góry

Ewcia
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 2

Wysłany: 07-10-2006 11:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam w imieniu zespołu Noro Lim i dziękuję za notkę na forum - miło, że nas ktoś zauważył Uśmiech. Zapraszamy na stronę www.norolim.pl, fragmenty utworów tam zamieszczone nie reprezentują w pełni naszego stylu, albowiem trzecia płyta, która przygotowujemy jest jeszcze inna od poprzednich dwóch. No cóż - nazwa zobowiązuje, Uśmiech więc pędzimy do przodu szukając tego, co najlepsze dla Was i dla nas.
A co do zaproszeń - jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, chętnie nabierzemy nowych doświadczeń i poznamy nowych ludzi. Kontakt z nami - norolim@wp.pl.
Pozdrowienia
Ewa
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 07-10-2006 15:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hie Ewcia Uśmiech - witaj na Forumie

Z materiału, którego można na waszej witrynce posłuchać, najbardziej spodobały mi się te "celtycko" (mniej lub bardziej) brzmiące, czyli
Królowa Wiatru
Impresja Irlandzka (2)
To nie tak (1)
Wszechświat
Od jednego dotyku
Koncert wiosenny

Fajnie byłoby ich posłuchać (i innych, zwłaszcza tych o tolkienowskich nazwach) "na żywca" Język w Bielawie (początek lipca 2007, rezerwujcie sobie miejsce w planach Pserwa ).
Pozdrów resztę Zespołu i Dzieciaki z twojego gimnazjum (a co, zajrzałem na bloga Jestem rozwalony ) -może ktoś weźmie z ciebie przykład i na Foruma tu do nas kuknie (o ile tematyka pasi Język ).
Czuj się jak u siebie - i pość więcej Pserwa

Btw. fajny masz głos -taki niski i ciepły Spox

Powrót do góry

Ewcia
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 2

Wysłany: 08-10-2006 12:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzięki za miłe słowa - zawsze są bardzo potrzebne Love . Jeżeli miłośnicy tego Forum bywają w Krakowie lub okolicach to zapraszamy na koncerty - szczegóły na naszej stronie Uśmiech. A Bielawa... hmmmm... , brzmi zachęcająco, ale daleko trochę...
Serdeczne pozdrowienia!!!!
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Temat: Noro Lim (Strona 1 z 1)

Skocz do: