Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Rysowane plakaty inspirowane Tolkienem (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 30-04-2006 23:48    Temat wpisu: Rysowane plakaty inspirowane Tolkienem Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przeglądając sieć (sklepów, a jakże Język ) spotkałem kilka naprawdę oryginalnych plakatów inspirowanych twórczością J.R.R. Tolkiena Uśmiech Większość z tych rysunków ukazało się tylko w formie plakatu.

To co znalazłem zamieszczam poniżej. Jeśli napatoczy się wam jakiś ciekawy plakat to zamieście go dla uciechy Miszcza Kame Jestem rozwalony (tapetuje sobie drewutnię Pserwa ) Z góry dzięki Uśmiech

Tylko nie umieszczajcie plakatów bazujących na zdjęciach itp. Wyłącznie rysowane, malowane itp.

Title: The Nine Set Out (Artist: Rodney Matthews) | Title: Battle Before The Gate (Artist: Steve Hickman)

Title: The Lord of the Rings (Artist: J. Cauty) | Title: Watcher at The Gates (Artist: Steve Hickman)

The Lord of The Rings (Artist: Peter Pracovnik) | Title: The Fellowship (Artist: Greg Hildebrandt)

Journey-Into-Middle-Earth (Peter Pracovnik) | The Citadel at Sunrise (Artist: Steve Hickman)

The Final Battle (Artist: Greg Hildebrandt)

Wszystko co znalazłem zamieszczam też w załącznikach (gdyby linki przestały działać)

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 15-05-2006 14:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Lord of the Rings
Artist: Rodney Mattews.

Illustration based on the Lord of the Rings by J.R.R. Tolkien, © George Allen & Unwin (Publishers) LTD. 1954, 1966 © 1955 Wizard & Genius - Idealcor AG, CH-8618 Oetwil Am See/Zürich Printed in Swizterland

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 839

Wysłany: 18-05-2006 19:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie rozumiem jednego - na wielu stronach internetowych jest masa o niebo lepszych grafik, a ich oryginały zalegają na biurkach i w szufladach wielu fanów. A tu publikuje się jako plakaty hmm... "dzieła" powstałe, jak to określiła fal, gdy psychopata dostanie do ręki kredki wściekły wściekły wściekły
Podpissuję się pod tymi słowami wsszystkimi kończynami Złośliwy uśmiech

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Rysowane plakaty inspirowane Tolkienem (Strona 1 z 1)

Skocz do: