Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Korzenie gór to najwspanialsze z korzeni. Z pewnością kryją się pod nimi zagrzebane tajemnice, których nikt jeszcze nie odkrył od początku świata." Gollum, Władca Pierścieni

Temat: Classix Nouveaux - Never, never comes... (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spoxgreq
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 58

Wysłany: 22-02-2006 17:56    Temat wpisu: Classix Nouveaux - Never, never comes... Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Celowo nie napisałem o tym starym już dziele w temacie o "Ulubionym kawałku zainspirowanym prozą Mistrza". Ten utwór ma już ponad 20 lat, a jak go usłyszałem 1 raz w życiu bedac akurat na wikcie i opierunku u znajomych tolkienistow to w jednej chwili sluchajac radia pomyslelismy to samo jednocześnie - "ŚRÓDZIEMIE". Konkretnie to skojarzenie skierowało się na "Hobbita". Nie było jeszcze filmow Jacksona ani boskiej scieżki Shore'a, wiec wyobraźnia człowieka szukała w takich klimatach wlasnie oparcia.

Skoro tak angle anm sie skojarzyl to cos w tym musi być. Dla mnie ten utwor do dzis budzi najcieplejsze wspomnienia z "Hobbitem", moglby dla mnie byc promo tego filmu, o ile powstanie. Czasem leci w Radiu Złote Przeboje, w Krakowie 101,3 Mhz, w calym kraju tez ileś. Mozna go ściagnac, chyba prawa autorskie do niego nie istnieją już Uśmiech

Classix Nouveaux - Never never comes

Gdyby ktos zechcial sie z owym dziełem zapoznac, to prosze o podzielenie sie odczuciami. I powiedzcie mi, czy to mnie sie zdaje czy jestem wlasnie wsrod Kompanii Thorina?

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Temat: Classix Nouveaux - Never, never comes... (Strona 1 z 1)

Skocz do: