Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie gardź jednak legendami, dziedzictwem odległych wieków, często bowiem się zdarza, iż stare niańki przechowują w pamięci wiadomości, które niegdyś największym nawet Mędrcom oddały usługi." Celeborn, Władca Pierścieni

Temat: Galeria Artystów Forumowych (GAF) (Strona 4 z 214)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 212, 213, 214  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3870

Wysłany: 30-05-2005 20:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ale sie tego watku naszukalam, zapomnialam jak sie nazywal i gdzie byl Pserwa

Nís Vanyarinwa (quenya - Vanyarska kobieta) (załącznik). Edytowalm ja juz miliard razy, sa jeszcze bledy, trudno Jestem rozwalony
Teraz czekam, az znajomy przetlumaczy mi jej imie na vanyarska quenye, jak tylko se zdecyduje, jakie imie jej nadano Elfik

Moja Vanyarka, nie ma tej zwiewnosci, co postaci rysowane przez Aldarien, nad czym ubolewam. Ale jestem z niej zadowolona - moje pierwsze prawdziwie wygladajace wlosy Śmiech Nie sa idealne, ale juz widac, ze to nie szczotka jeeeeej! skaczę z radości

Edit. Juza dawno dostala imie Sílaliltë. Zdjelam ja z dA, kiedys zrobie nowy portret, stary jest w zalaczniku.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe

Ostatnio zmieniony przez Sirielle dnia 13-02-2007 19:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wysłany: 12-06-2005 22:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie wiem gdzie to umieścić, chyba tutaj, nie? Jestem rozwalony
    Quenta Silmarillion - wieści z planu filmowego

Pojawił się już zwiastun trailera tej z dawna oczekiwanej produkcji, niestety, najwyraźniej nic więcej nie powstanie, przynajmniej na razie.

Ekipa reżyserska zdążyła już zostać zastraszona za 'zniesławienie dobrego imienia Curufinwë Fëanáro i synów'. Prawnik Domu Fëanora żąda odwołania premiery filmu "bazującego na tak niegodnych zaufania źródłach, jak niesławna Czerwona Księga Marchii Zachodniej napisana przez hobbita, hobbita!".

Dom Fëanora nie jest jedyną niezadowoloną stroną konfliktu. Większośc notabli z Domu Finwëgo protestuje przeciwko tytułowi pierwszego epizodu. Ich zdaniem Noc w sercach Noldorów sugeruje, że Noldorowie byli jedyną winną grupą w historii Wojny o Klejnoty, "a co z Morgothem!?" pytają.

Dokładnie - co na to mroczny Valar? Oto odpowiedź. Powołując się na słowa jego rzecznika "Pan Melkor jest naprawdę rozczarowany umniejszeniem jego roli w opowieści oraz wycięciem całego Ainulindalë, gdzie jego głos brzmiał najpiękniej'.
    Wygląda na to, że Morgoth zapomniał, iż Ainulindalë nie jest częścią Quenta Silmarillion.

Jakby tego było mało, pojawiło się jeszcze wiecej niezadowolonych, włącznie z grupą hobbitów protestujących przeciwko dyskryminacji rasowej...

Wobec zaistniałej sytuacji grupa reżyserska zdecydowała się opóźnić premierę filmu planowaną na lato 2709 roku.

By zobaczyć zwiastun trailera, wejdź tutaj (animacja w pliku GIF, aktualnie wazy prawie 1M, zalecam pobranie na dysk, inaczej straszliwie zwalnia), zaś poniżej jest plakat filmowy Elfik

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości co do składu grupy reżyserskiej, odsyłam do tematu dotyczącego obsady filmu na tym forum Język

Ostatnio zmieniony przez Sirielle dnia 06-04-2008 01:17, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry

Elenai
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 535

Wysłany: 14-06-2005 14:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Co robić, kiedy zaraz zaczyna się sesja, kolokwia, egzaminy, a do tego trzeba jeszcze oddawać projekty? Narysować sobie Idril! Pserwa
http://www.deviantart.com/view/19433345/

Najpewniejszym dowodem na istnienie inteligentnego życia we wszechświecie jest to, że nigdy nie próbowało się z nami skontaktować
- Calvin and Hobbes

~TLOTR comics~ ~Moi na DA~
Powrót do góry

Achika

Wpisy: 446

Wysłany: 27-06-2005 11:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Załączam moją wizję Vardy zapalającej gwiazdy. Jest to rysunek na szkle (srebrny relief + lakier do paznokci + czarna farba w sprayu), dlatego proszę mi wybaczyć pewne niedoskonalości techniczne: relief nie jest narzędziem pozwalającym na dużą prezycję rysowania.

W naturze wygląda lepiej, ponieważ ze względu na szkło występuje pewien efekt trójwymiarowości; no i srebro oraz lakiery się błyszczą (metaliczny fiolet i srebrny brokat). Ale i tak skaner sobie nieźle poradził.

...aha, za duży plik... o holender. No to już nie moja wina.

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wysłany: 27-06-2005 17:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wrzuc Varde np. tutaj lub tutaj i podaj link, albo zaloz konto na DA i podaj link (a Varde od razu wystaw do konkursu w Silmarillion club Śmiech ).

Powrót do góry

Achika

Wpisy: 446

Wysłany: 28-06-2005 09:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Może teraz się uda. Komentarze mile widziane.

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2726
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 28-06-2005 09:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jestem pod wrażeniem Uśmiech Saurona ;D Oryginalne wykonanie i dobre proporcje Uśmiech Jestem za Pomysł rewelacyjny Elfik Jestem za
blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Sarnond

Wpisy: 495

Wysłany: 28-06-2005 10:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Łał. Uśmiech Naprawdę ładne. chwała wam, chylę czoła, dzięki Tak, proporcje bez zarzutu. Jestem za
I rzeczywiście w realu musi się prezentować jeszcze ciekawiej.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 212, 213, 214  Następna

Temat: Galeria Artystów Forumowych (GAF) (Strona 4 z 214)

Skocz do: