Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"- Wolałbym, żeby się to nie zdarzyło akurat za mojego życia - powiedział Frodo. - Ja także - odparł Gandalf. - Podobnie jak wszyscy, którym wypadło żyć w takich czasach. Ale nie mamy na to wpływu. Od nas zależy jedynie użytek, jaki zechcemy zrobić z darowanych nam lat." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: "May it be" - jak to zagrać? (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ireth
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 44

Wysłany: 18-11-2003 21:11    Temat wpisu: "May it be" - jak to zagrać? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Od jakiegoś czasu pewna myśl nie daje mi spokoju(a mówią, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła Język ). Jak by brzmiało "May it be" zagrane na pianinie?

Czy ma ktoś, albo wie gdzie można znaleźć nuty do tego utworu?

Galadhorn
Strażnik Północy

Wpisy: 892

Wysłany: 18-11-2003 21:32    Temat wpisu: Re: "May it be" - jak to zagrać? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ireth napisał(a):
Czy ma ktoś, albo wie gdzie można znaleźć nuty do tego utworu?

Jest wiele sklepów internetowych z nutami do utworów z filmu Jacksona. Zobacz na przykład tutaj.

Przy odtwarzaniu sindarińskich, quenejskich i staroangielskich tekstów z soundtracku, które znajdują się na mojej stronie korzystałem z wiedzy ludzi, którzy takowe nuty zakupili. Najczęściej ceny takich nut (ang. sheet music) nie przekraczają 5 USD.

J.R.R. Tolkien, Zapiski Klubu Mniemań
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Temat: "May it be" - jak to zagrać? (Strona 1 z 1)

Skocz do: