Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Liga Pytań Tolkienowskich (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
the_Aragorn
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 209

Wysłany: 04-08-2003 20:22    Temat wpisu: Liga Pytań Tolkienowskich Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Panie, panowie, orki, hobbity, nazgule [nie, Morgoth - do ciebie nie mówię ;]] oto link do nowej strony Ligi Pytań Tolkienowskich:
http://www.ligapt.prv.pl

1 września rozpoczynamy kolejny sezon, spotkać na będzie można wcześniej na Polconie Uśmiech.

ps. A ci, którzy wpadli w moje sidła na Tolk Folku niech się zgłoszą sami, albo zaczniemy hunting ;]JęzykJęzykŚmiech Elfik Jestem rozwalony

!! mín echedithar úm !! mín peliathar úm !!
Powrót do góry

the_Aragorn
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 209

Wysłany: 13-08-2003 09:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jako, iż udało mi się przeżyć zjazd forum, mimo, iż wiele wskazywało na moje niechybne wśród gromkich braw ofiar ostatniej prezentacji Ligowej na TF-ie pragnę poinformować, iż wszystkich chcących dowiedzieć się więcej o Lidze zapraszam na Polcon, gdzie o 14 w sobotę lub niedzielę [przez problemy organizacyjne jeszcze nie mam pewności] będziemy mieli swoje 3600s Z przymrużeniem oka a przez cały Polcon nietrudno będzie nas znaleźć Z przymrużeniem oka

!! mín echedithar úm !! mín peliathar úm !!
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Liga Pytań Tolkienowskich (Strona 1 z 1)

Skocz do: