Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Gdy świat się rozszczepił, stare drogi i ścieżki pamięci Zachodu pozostały i biegną jak potężny, niewidzialny most przez strefę powietrzną oddechów i lotu (także zakrzywioną odkąd świat się zakrzywił) a dalej przez strefę Ilmen, gdzie żadna istota cielesna nie może bez pomocy przetrwać, aż do Samotnej Wyspy, Tol Eressea, a może poza nią, do Valinoru gdzie w dalszym ciągu Valarowie przebywają i obserwują jak rozwija się historia świata." , Silmarillion

Temat: Zielone ludziki (nie czytaj 'marsjanie', ale 'nowi') (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brak62
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 186

Wysłany: 05-08-2003 18:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Taki podział był by bardzo fajny. Ja w prawdzie nie znam możliwości technicznych tego forum, ale sobie pomyśl. Np. opisy do grupy tych którzy są w grupie hobbickiej: Pomocnik ogrodnika, Dzieco Shire, Ogrodnik Miejski i takie inne. Było by bardzo ciekawie. Pozatym np. wszyscy hobbici meli by w swoim emblemacie bardzo np. konewkę. To tylko przykłady, ale ciekawi mnie, czy komuś się spofoba mój pomysł.
Powrót do góry

Ithil
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 60

Wysłany: 05-08-2003 19:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

pomysł o np.jakiś czatach dla SIT'ów (Super Important Tolkienist Jestem rozwalony )
i dla nowych jest IMHO chybiony, przez takie coś nowy będzie się czuł jeszcze bardziej nowy Jestem rozwalony i wręcz taki ,,maluczki''.
Ale projekt braka zaczyna mi sie podobać- oczywiście wszystko na zasadzie ,że przynależność do danej grupy będzie wyrażała się w podpisach obok emblematu i takich znaczkach (konewka Uśmiech ) o których wspominał brak. tylko pytanie czy przez takie podziały nie wplączemy sie w jakiś forumowy rasizm Jestem rozwalony Z przymrużeniem oka
Ale poważnie to czy nie narobi sie bałaganu i tylko kłopotu adminom - skoro nasze wspaniałe forum Love to nie tylko elfy, hobbici i ludzie. Są też ww smoki , trolle, orkowie i masę innych stworzeń.
Na razie wolę poczekać na ew. odzew ze strony adminów kochanych na takie pomysły .

On mówi,że jest barankiem-
Lecz wiemy ,że to jest NOCHAL!
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 06-08-2003 09:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ten pomysł nie jest dobry (zgodzili sie jednomyslnie admini Uśmiech), z powodów wymienionych już wcześniej w tym temacie.

Pozdrawiam
Elfik Elfik Elfik

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: Zielone ludziki (nie czytaj 'marsjanie', ale 'nowi') (Strona 2 z 2)

Skocz do: