Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." Legolas, Władca Pierścieni

Temat: V TOLK FOLK - 2003 (Strona 14 z 22)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 20, 21, 22  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elek
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 606

Wysłany: 30-06-2003 13:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tutaj zamieszczam zdjęcie uczestników VTF wykonane juz w Bielawie. Nie ma na nim niestety wszystkich ( bo część musiała juz pojechać ) ale tych,
którzy na nim są proszę aby napisali gdzie na zdjęciu widnieją ( chodzi oczywiście o forumowiczów ) Uśmiech
Ja np. stoję.....po drugiej stronie aparatu Uśmiech

Elek
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 606

Wysłany: 30-06-2003 13:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A tutaj kilka fotek z V Tolk Folk.

Villentretenmerth
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 177

Wysłany: 30-06-2003 14:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elek napisał(a):
Czy ktoś zna emblemat tego człowieka w środku
Pserwa hehe - zawsze mi się wydawało, że Elfy powinny mieć spiczaste uszy... Elfik nio cóż, każdy może sie pomylić Jestem rozwalony
Zdjęcia super - czekamy na dalsze. I wiecej opisów (szczególnie dla Nai i niżej podpisanego Uśmiech Saurona ;D )

Doppler zarzucił Villentretenmerthowi rasizm, szowinizm i brak elementarnego pojęcia o istocie dyskusji. Urażony Villentretenmerth przybrał więc na chwilę postać smoka, niszcząc trochę mebli i doprowadzając do ogólnej paniki.
Powrót do góry

nairael
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 217

Wysłany: 30-06-2003 15:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

mONA napisał(a):
Oczywiście zapomniałam - POZDRAWIAM SERDECZNIE Nairael oraz wszystkich innych, którzy nie mogli być na TF. Postaram się dać tyle zdjęć (i inni chyba też), że będziecie sięczuli, jakbyście tam byli...

MONA, dziekuje Ci slicznie! Naprawde doskonale opisalas wszystko, co sie oczywiscie dalo opisac Jestem rozwalony . Twoja relacja+zdjecia Elka ( chwała wam, chylę czoła, dzięki najserdeczniejsze podziekowania) pozwolily faktycznie sie poczuc obecnym w swietnym TF-Forumowskim gronie... Az mi lzej, bo najgorsza byla swiadomosc tego, ze dalej nie wiem jak wiekszosc osob z Forum wyglada, a to wbrew pozorom jest bardzo wazne!
Dzieki jeszcze raz
z otwartymi ramionami, i`m all your`s Nai

brak62
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 186

Wysłany: 30-06-2003 17:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Chciałem przeprosić wszystkich miejscowych, że na TF nie zrobiłem sobie z wami zdjęcia, ale bylem tak mile zaskoczony ilością forumowiczy nielokalnych, że normalnie mnie zamurowało... 3 noce, to zbyt mało, żeby się nagadać... Pozdrawiam
Powrót do góry

EmmaScyther
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 64

Wysłany: 30-06-2003 17:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

AAAAA!!!!!!!! Zdziwienie
Elek, tak, zgadzam się, jesteś MARTWY wściekły
O goshes, nie to zdjęcie, proszę Widziały gały co brały
Od siebie jeszcze coś daaaaam :> wywołalam :>>> ADAN W PERUCE :>>>>

Teraz recenzja by Emma Scyther Wałkiem go!

Przyjechałyśmy do Srebrnej Góry ok. 16 godziny w piątek :> . Oczywiście doprowadzono nas do mONY, się zapisałyśmy i Adan niezwykle bystrym okiem zgadł kim jestem - dzięki emblematowi. I spotkałam Haliczka kochanego ** podobna, no ba :>. Zdołałyśmy w zachwycie ujrzeć przepiękne malunki i już zachciało nam się odwiedzać schronisko w poszukiwaniu pożywienia. Flaczki dobre mieli w zasadzie, hyhyhy :>
Następnie poszłyśmy na górę i zaczęliśmy gadac z forumowiczami. Później spotkaliśmy onetowców, było ognisko, na którym Adan naraził moje łocka na błysk straszliwych fleszy, aj Język
Pooglądaliśmy świetliki i mieliśmy zamiar iść spać, ale niestety, nie było to nam pisane. Najpierw, khem, khem, poszłam spać do braka62, bo mi zimno było Tiaaaa . Teksty, jakie się posypało, to mnie prawie zabiły. Joku i Ariena zaczęli się smyrać po czaszkach/włosach/uszach/etc. W wyniku docinków i dziwnych zachowań, braku spadł z łóżka i poszedł spać do Felicji na materac, czym chyba wcale nie był zawiedziony, ja zaś poszłam do Arieny, która mnie umatkowiła. Niezwykle ciekawie został zawiązany nasz namiot, w dodatku Adan, pełniąc rolę hydroholika poszedł po wodę, a ja z Jokiem do WC. Nie muszę mówić, jak zabawnie wyglądał Adanik na bosaka w bokserkach, biegnący środkiem placu Co złego to nie ja ;D
Oczywiście panowie dżentelmeni mnie zostawili i się odrobinkę wyglebiłam, ale szczegół to. O godzinie 2 w nocy ja i Ariena poszłyśmy po Firiel, śpiącą w swoim namiocie Śmiech. No i było nas więcej. Słoneczko poszła spać na kanadyjkę, zostawiając mnie między Adanem a Jokiem. Rano prawie wszyscy obudzili się zmarznięci i w pełnym dyskomforcie, ale później to przeszło. Pograliśmy sobie w RPG, gdzie mistrzował Joku, no i przyjechał Elek. Dał nam po ładnej blaszce, tfu, tfu, znaczy się znaczku Jestem rozwalony . No i zarządał próby :>. Bynajmniej grałam Nazgula, to była rola efektowna coś strasznego... . Później wszyscy zaczęli się przygotowywać, no i zaczął sie Tolk Folk. To znaczy najpierw the_Aragorn zrobił taki mały konkurs z pytaniami, za co zabić Furia . Najpierw była rozmowa z tłumaczami (C. Frąc i T.A. Olszański), później zaś przeglądanie obrazów z pleneru. Następnie odbył się konkurs zagadek, który wygrała Hal Miłość, Zakochanie , zaś ja i Felunia Lubimy się zajęłyśmy drugie miejsce Uśmiech. Przyjechała Nifrodel z elfami. :>>>> To był szok dla takiej Emmy, hyhyhyyyy Pserwa
Łucznicy udali się w czasie zagadek na strzelanie - eliminacje. Później rozpoczęły się tańce Oh nie! . Pierwszy był zawiły, drugi z Adanem był jeszcze bardziej zawiły, a trzeci z Felą i Jokiem był wyczerpujący (i sfotografowany Wałkiem go! ). Później rozpoczął się turniej łuczniczy po Czarną Strzałę Barda. Wygrał BelegC!! Oklaski z otwartymi ramionami, i`m all your`s . Potem zaczął się konkurs strojów. Wygrał Joku (Uzależniony Nazgul) Pocałunek . Drugie miejsce zajął Adan (Tom Bimbadol Śmiech ). Trzecie miejsce zajęła Nif Elfik . Później zaczęło się przedstawienie. Myślę, że wyszliśmy fenomenalnie, bo każdy włożył w to coś od siebie (a Joku Pocałunek pożyczył mi płaszczyk taki Nazgulowy :>). Rano ruszylismy traktem do Bielawy - KOSZMAR Płacz 3 . Zmęczeni Można zasnąć... , głodni Tort, spragnieni osz..o nie! tylko nie to! i ogólnie wycieńczeni dotarliśmy do miasta o jakiejś 13.15. Po zjedzeniu czego się dało w "Pstrągu" poszliśmy na Bieg Hobbicki, którego i tak nikt nie wygrał Śmiech, bo się dali nabrać na kamyczki, hehe Śmiech. Później rozdano śliczne nagrody ( Pocałunek Pocałunek Pocałunek dla Avari za przecudowną ksiązkę Rządzę ). Później rozpoczął się koncert nad koncerty, aż sobie gardło z lekka zdarłam Uśmiech. I Elek ogłosił zakończenie V TF Smutek Smutek Smutek Smutek . No, ale cóż. Przyjechała po mnie mama i musieliśmy się pożegnać Smutek . brak62 miał fajną reakcję, hyhyhyyyy Śmiech. Ale Scytherowi smutno było i jest. JA CHCĘ NA TF Smutek. Za szybko się skończył. Ech.
No nic. Będzie jeszcze okazja zmasakrować Elka Z przymrużeniem oka.
Pozdrawiam,

"Belkar is a horrible, loathesome, supremely selfish creature who behaves contemptibly, laughs at the pain of others, has no manners whatsoever, and whose mental acuity would be compared unfavorably to that of a table."
Powrót do góry

Earwen
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 30

Wysłany: 30-06-2003 17:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Coraz bardziej zazdroszczę tym, co byli na Tolk-Folku.... Te opisy, zdjęcia... serdecznie wam za nie dziękuję , i proszę o więcej Proooszę prooooooszę . Oglądając Widziały gały co brały zdjęcia innych forumowiczów byłam (w kilku przypadkach Elfik ) bardzo zaskoczona....

Dlaczego mnie tam z wami nie było Spazmy
Powrót do góry

Adan
Homo sapiens mediterralis

Wpisy: 727

Wysłany: 30-06-2003 17:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

My też nie wiemy jak ty wyglądasz Nai. Uśmiech
Ja stoję boso na zdjęciu Elka między mOną (Dzieczyna w kwiecistej bluzce), a
Emmą S. (To ta lubiaca czerńJęzyk). Nieco powużej jest Brak i Haletha.

To była naprawdę świetna zabawa. Dawno się tak nie uśmiałem. Uśmiech. Po prostu pękałem ze śmiechu, aż nie mogłem mówić. Od dawna rónież nie byłem tak niedospany Język.

Do Bielawy dotarliśmy czerwonym smokiem mocno po południu.
Nieco zdezorientowani ogromem miasta Język zapytaliśmy autochtona o MOKiS a następmie miejscowego strażnika. W końcu udało nam się zlokalizować kwaterę Elka. Elek zabierał nas swoim Pomarańczowym Szerszeniem to tu to tam, aż w końcu dotarłem do Fortu. Tam zastałem iście artystyczną atmosferę oraz psa hasky - tajgę Love Oczko Język.
Potem było chyba ognisko. No i pierwsza noc. No tak może lepiej niech Brak opowie Język. CDN...

Night of fears.
Finding my way through the dark black forest,
Where the sun never shines,
Dew is the sweat of the nightingales,
Toiling all night, singing.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 20, 21, 22  Następna

Temat: V TOLK FOLK - 2003 (Strona 14 z 22)

Skocz do: