Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Mądrość każe ugiąć się przed koniecznością, jeśli po rozważeniu wszystkich innych dróg ta jedna okazuje się nieuchronna, jakkolwiek może się to wydać szaleństwem komuś, kto łudzi się zwodniczą nadzieją." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Gra komputerowa "The Hobbit" (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vainamoinen
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 456

Wysłany: 24-06-2003 13:47    Temat wpisu: Gra komputerowa "The Hobbit" Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na jesieni roku ukaże się gra pt. The Hobbit, w której wcielić się można będzie w Bilba wyruszającego z Shire w wiadomym celu. Ma to być gra zręcznościowo-przygodowa na PC, Playstation 2, X-Box, GameCube i GameBoy Advance.

Wymagania sprzętowe:
Pentium 3 600 MHz
128 MB RAM
Windows 95/98/XP

Oficjalna strona będzie dostępna pod adresem http://thehobbit.vu-games.com.

Te screeny są koszmarne Nie Nie
Powrót do góry

Karola
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 13

Wysłany: 26-06-2003 12:32    Temat wpisu: Te screeny są koszmarne. Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Faktycznie ci Hobbici na screenach są koszmarni mam nadzieje, że tylko oni tak będą wyglądać Jestem przeciw . Jeżeli taka ma być grafika to nie wiem czy ta gra będzie miała wielu zwolenników Skrzywienie . Chyba, że akcja gry ją przewyższy Smutek .

Ostatnio zmieniony przez Karola dnia 28-06-2003 13:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Villentretenmerth
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 177

Wysłany: 26-06-2003 13:29    Temat wpisu: Re: Gra komputerowa "The Hobbit" Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Vainamoinen napisał(a):
Te screeny są koszmarne Nie Nie
Zgadzam się w 110%, są do bani Mam coś dla ciebie To już wolę starego, poczciwego tekściaka z równie starego (i poczciwego Jestem rozwalony ) ZXSpectrum/* Pserwa - można było sobie przynajmniej wyobrazić fajne postacie. A jak się widzi coś takiego, to grać się odechciewa.
===========
*/ ZXSpectrum - Człowiek Roku 1981 Jestem za Super śmiech Spox Jestem rozwalony
(gdyby ktoś nie wiedział... Język )

Doppler zarzucił Villentretenmerthowi rasizm, szowinizm i brak elementarnego pojęcia o istocie dyskusji. Urażony Villentretenmerth przybrał więc na chwilę postać smoka, niszcząc trochę mebli i doprowadzając do ogólnej paniki.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Temat: Gra komputerowa "The Hobbit" (Strona 1 z 1)

Skocz do: