Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: "Niecoroczny konkurs tolkienowski" - informacje (Strona 14 z 14)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nairael
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 217

Wysłany: 09-04-2003 12:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To wszystko jest straszliwie skomlikowane.. Z pewnoscia nie na moj biedny umysl... wszystko mi się pomieszało wspolczuje Elfy i Nifrodel! Naprawde podziwiam wasze dobre checi... Oklaski chwała wam, chylę czoła, dzięki

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 10-04-2003 06:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dogrywka o 2 miejsce została rozstrzygnięta Uśmiech (chociaż panowie od sieci osiedlowej <Mordor? Z przymrużeniem oka> starali się ją sabotowac Z przymrużeniem oka)

Wygrał M.L. zdobywając 18 pkt na 20 odpowiedzi (1 pkt za dobrą odpowiedź i 0 za złą), Avari zdobyła 16 pkt i ostatecznie w konkursie zajęła 3 miejsce.

W załącznikach oprócz logu z czatu, zamieszczam również na pamiątkę Uśmiech tabelę wyników konstruowaną dynamicznie Z przymrużeniem oka Elfik przeze mnie w czasie dogrywki Uśmiech

Jeszcze raz Gratulacje Tort dla Avari i M.L.'a

Pozdrawiamy
Elfik Elfik Elfik i Tiaaaa

Ostatnio zmieniony przez elfy dnia 10-04-2003 06:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2724
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 10-04-2003 10:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Konkurs się zakończył Elfik Emocje dogrywki również wszystko mi się pomieszało Znamy już ostateczną punktację Jestem za i zajęte miejsca Jestem za Jestem za Uśmiech victory

Gratuluję Wszystkim Uczestnikom zabawy z otwartymi ramionami, i`m all your`s Róża Prezent Tort Kwiatek

Naprawdę podziwiam Waszą wiedzę i zaangażowanie w wyszukiwanie prawidłowych odpowiedzi Elfik chwała wam, chylę czoła, dzięki
Bardzo mnie cieszy Elfik raz, dwa, raz, dwa, tempo! , że konkurs był dla Was wyzwaniem Rządzę i pozwolił zwrócić uwagę na wiele szczegółów Książka , odświeżyć wiedzę Uśmiech Saurona ;D Rządzę a także nauczyć się czegoś nowego hmmmm... mam pomysł!!! .
A najbardziej cieszy mnie raz, dwa, raz, dwa, tempo! Elfik fakt, że dobrze się bawiliście Love

Przyłączam się Tiaaaa do opini elfów Elfik Rządzę Elfik Jesteście Najlepsi victory z Najlepszych chwała wam, chylę czoła, dzięki Róża

Przepraszam za pomyłki oops, zawstydzenie których nie uniknęliśmy....Myślę, ze czegoś się z nich nauczyliśmy Uśmiech a to sprawia, że zabawa jest precyzyjniejsza w odpowiedziach Jestem za Na czym skorzystaliśmy my Jestem za i być może ta wiedza okaże się cenna jeszcze dla wielu osób Uśmiech

Dziękuję elfom Róża z otwartymi ramionami, i`m all your`s Kwiatek który wymyślił konkurs mam pomysł!!! , wziął na siebie znakomitą większość technicznych spraw, jak: ranking, umieszczanie pytań, umieszczanie nagród, wysyłanie maili i telefony do sponsorów oraz pokrywał koszty Uśmiech Saurona ;D To dzięki niemu konkurs miał solidną Młotkiem go! Rządzę podstawę techniczną i przejrzysty Uśmiech Saurona ;D kształt. Jestem za Jestem za Jestem za

Jeszcze raz dziękuję wszystkim sponsorom Róża Uśmiech

Życzę miłego wybierania hmmmm... i satysfakcji z nagród Elfik
Proszę o odrobinę cierpliwości Język Wyślemy jak najszybciej to będzie możliwe. Wszyscy, którzy jeszcze nie wysłali adresów korespondencyjnych, proszę podać je przez PW do elfów albo do mnie Uśmiech

Serdecznie pozdrawiamy Love

Nifrodel Tiaaaa i elfy Elfik Rządzę Elfik

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Temat: "Niecoroczny konkurs tolkienowski" - informacje (Strona 14 z 14)

Skocz do: