Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Cokolwiek się zdarzy, wielkich czynów nic nie umniejszy. Przejście Ścieżki Umarłych było wielkim czynem i wielkim czynem zostanie, choćby w Gondorze zabrakło kiedyś ludzi, aby o nim wyśpiewali pieśń." Legolas, Władca Pierścieni

Temat: Minas Morgul (Strona 3 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nameless
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 256

Wysłany: 22-11-2002 19:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Preciousss: tez dostaje te spamy :/ nie wiem skad to sie bierze, tez mnie to denerwuje, to naprawde nie moja wina... to jest coraz berdziej denerwujace... wie ktos jak zablokowac komus skrzynke majlami? Diabelski uśmiech

faktycznie, nie aktualizowalam strony - zlozyly sie na to 2 powody - jeden, ze mam problem z serwerem, kontatowalam sie pare razy z adminem, ale ten tez nie wie co sie stalo, drugi - mam ostatnio urwanie glowy, do tego odgornie nalozone Spox ograniczenia na komputer (juz nawet nie mam czasu codziennie zagladac na forum i sledzic wszystkich watkow..) - te dwie sprawy w kupie daja to, ze po prostu nie wyrabiam (juz nie tylko na zakretach, ale i na prostej), a przeniesienie stronki na inny serwer + aktualizacje wymagaja troche czasu. jak tylko bede miala wolny dzien, zrobie co trzeba

przepraszam wszystkich czekajacych w kolejce na zapisanie do lotto bug oraz wszystkich spragnionych aktualizacji... jesli ktos jest chetny do pomocy w organizowaniu czasu, moge podeslac listy zadan do rozwiazania Jestem rozwalony

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Temat: Minas Morgul (Strona 3 z 3)

Skocz do: