Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Od czasu wzejścia słońca, czas w Śródziemiu zaczął biegnąć szybciej, a wszystkie rzeczy zmieniały się i starzały w niezwykle przyśpieszonym tempie." , Silmarillion

Temat: Tolkienowskie ebooki... (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mistral
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 19

Wysłany: 25-02-2019 15:26    Temat wpisu: Władca Pierścieni - ebook Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witajcie,

Nie za bardzo wiedziałem gdzie mogę napisać o moim "problemie", dlatego postanowiłem założyć nowy wątek.

Otóż od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem czytnika Kindle i bardzo zależy mi, żeby moją bibliotekę wzbogaciły książki Tolkiena, w pierwszej kolejności chciałem zacząć oczywiście od Władcy Pierścieni i... ku mojemu wielkiemu zdumieniu, nigdzie w sieci nie mogę znaleźć opcji zakupu książki w formacie mobi. Byłem pewien, że co jak co - ale takie dzieło i taka klasyka będzie dostępna w każdej internetowej księgarni ebooków - tymczasem nigdzie pozycja nie jest dostępna.

Chciałbym zwrócić się z prośba o pomoc do Was - czy wiecie gdzie mogę znaleźć i zakupić ebooka? Zależy mi na tłumaczeniu Skibniewskiej i tyle. Teoretycznie "po piracku" można znaleźć coś na chomiku, ale to nie są edycje przystosowane do kindle'a - źle to wygląda (akapity, marginesy itd.) - mi zależy żeby książkę po prostu kupić.

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam

Riddick
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 100

Wysłany: 25-02-2019 16:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niestety licencja wydawcy wygasła, ale jest nadzieja na jej odnowienie. Więcej informacji w tym wątku:
http://forum.tolkien.com.pl/viewtopic.php?t=6040

Dzięki za czujność, połączyłam wątki.
Sirielle
Powrót do góry

Riddick
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 100

Wysłany: 02-10-2019 11:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wydawnictwo Muza w końcu odnowiło licencję i powrócił e-book Władcy Pierścieni w tłumaczeniu Marii Skibniewskiej. Uśmiech
Linki do porównywarek cen e-booków:
https://upolujebooka.pl/oferta,27145,wladca_pierscieni_tom_1-3.html
i
https://ebooki.swiatczytnikow.pl/ebook/9788377584552,j-r-r--tolkien--wl adca-pierscieni.html

Na powrót e-booka Hobbita nadal czekamy...
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: Tolkienowskie ebooki... (Strona 2 z 2)

Skocz do: