Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Rozpaczać mogą tylko ci, którzy przewidują koniec i nie mają co do niego żadnych wątpliwości. Ale my nie wiemy, jaki będzie koniec." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Miłośnikom kotów, piesów, fretków i rozmaitych Smoczydeł :P (Strona 83 z 83)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 81, 82, 83
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danifae
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 4

Wysłany: 02-02-2019 17:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zdjęć mojego zwierzyńca mam naprawdę dużo - można powiedzieć, że prowadzę kronikę ich dorastania Z przymrużeniem oka Wybrałam jednak dla każdego zdjęcie, które najbardziej pasuje do charakteru Śmiech

Tygrys "Patrz i podziwiaj Pana Kota, Wielkiego Łowcę, Naczelnego Kota tego domu"

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Pimpek "W mózgu to co w spojrzeniu... albo pustka albo głupota."

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Igor "Pilnuje domu, kiedy nie ganiam kotów. Ganiam koty kiedy tylko mam na to siły. Sił mi nigdy nie brakuje, tylko czasem koty uciekną."

Powrót do góry

Sigrún
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 85

Wysłany: 02-02-2019 21:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie mogę uwierzyć, że nigdy nie chwaliłam się w tym temacie moim ukochanym psem. Niestety Miurka odeszła od nas trzy miesiące temu, w wieku prawie 15 lat. Przez ostatnie miesiące dzielnie walczyła z chłoniakiem, operacja i chemioterapia dały jej szansę przeżyć jeszcze piękne lato i jesień w dobrej kondycji. Brakuje jej nam bardzo. Smutek

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3872

Wysłany: 03-02-2019 18:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sigrún, strasznie smutno jest, jak kochane zwierzaki odchodzą Smutek Wspaniale, że tyle lat mogłyście spędzić razem Uśmiech

Danifae, zdjęcie Pimpka rulezuje Pserwa

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 81, 82, 83

Temat: Miłośnikom kotów, piesów, fretków i rozmaitych Smoczydeł :P (Strona 83 z 83)

Skocz do: