Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

Temat: Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-) (Strona 186 z 186)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 184, 185, 186
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frangern
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 366

Wysłany: 11-09-2017 16:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przed tygodniem zacząłem pracę hurrra!! impreza!! szampan!! .
Ku memu nieskończonemu zdziwieniu, ale i wielkiej radości, udało mi się znaleźć etat w szkolnictwie Uśmiech .
Teraz permanentnie brak mi czasu, ślęczę nad przygotowaniem się do lekcji, zastanawiam się jak je najlepiej poprowadzić, czasem obijam się o mur obojętności uczniów i brak mi chwili, by opisać swoje wrażenie po lekturze tomu II Silmarillionu Z przymrużeniem oka .

Aragorn7
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 597

Wysłany: 12-09-2017 06:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gratulacje i powodzenia w trudnej pracy z substancją uczniowską Elfik
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 184, 185, 186

Temat: Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-) (Strona 186 z 186)

Skocz do: