Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu...." , Władca Pierścieni

Temat: -- Fantasy Sports / Manager. Nowa Polska Platforma Fantasy (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CHOMIK666
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 122

Wysłany: 08-03-2017 10:01    Temat wpisu: -- Fantasy Sports / Manager. Nowa Polska Platforma Fantasy Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Oprócz uwielbienia dla twórczości Mistrza, jestem też wielkim fanem piłki nożnej Love Love Spox . Tym samym od niepamiętnych czasów brałem udział w konkursach typu FANTASY SPORT (robisz skład zawodników i jak zdobędą realnie bramkę czy coś innego to jest to przekładane na punkty w grze). Taki Manager piłkarski RTS jak to nazywam. Kto przynajmniej raz się spotkał z tym to wie o co chodzi.

I wszystko pięknie fanie, ale takie managery / konkursy były robione na całe pół roku (fantasy Liga, Bundesmajster) czy nawet rok jak (Fantasy Premier League) i mój zapał po jakimś czasie spadał, bo zapomniałem zrobić zmiany czy wymienić kontuzjowanego zawodnika Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Skrzywienie

Od listopada/grudnia 2016 działa na rynku pierwsza Polska platforma chwała wam, chylę czoła, dzięki => DAILY FANTASY SPORT - STARS FIGHT

Prościej TO manager konkursów, które są krótkie (jednodniowe lub weekendowe, codzienne), w którym idzie mi świetnie, ale postanowiłem się podzielić ogólną informacją, aby ten sektor bardziej się rozwijał. Np. w USA, Kanadzie czy Australii jest kilkanaście milionów aktywnych graczy.

Na początku miało się wpłacać coś za udział i najlepsi mieli zgarniać pulę, ale okazało się, że nie będzie to zgodne z prawem i normalnym i legalnym rozwiązaniem organizatora jest po prostu nagroda kwarantowana, o którą rywalizują ułożone drużyny, a raczej MANAGEROWIE Elfik Złośliwy uśmiech Właśnie prawie zapomniałem o najważniejszym w konkursach dla najlepszych (albo to trójka, albo 1 zwycięzca) są realne pieniądze do wygrania. Na początku były to małe kwoty, ale z rozwoje teraz są już rzędu 100zł. W planach jest cały czas zwiększenie poziomu nagród. Np. na zachodzie, tak jak w przypadku wielu innych gier itp. są normalni profesjonalni zawodnicy DAILY FANTASY SPORTS.

Skład robi się standardowo z zawodników z aż 5 lig europejskich (zależy, które dotyczą danego konkursu i kto w jakiej lidze czuje się najmocniej, ja np. francuska i włoska, a jest jeszcze niemiecka, angielska i polska), wybiera kapitana i gra. Na drużynę mamy 50mln i teraz jak ktoś ma ochotę to może powiększyć ten budżet za5zł, aby do składu wstawić razem Messie, CR7 i kogo tam jeszcze. Ale szczerze ostatnio niestety dla mnie wygrywają niszowcy chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki , którzy grają na tych 50mln i wygrywają, a ja wpłacam 5zł. Oczywiście coś wygrywam raz na jakiś, czas do tyłu nie jestem, ale to już jak kto woli.

Także jak ktoś ma ochotę to zapraszam na stronę => => STARS FIGHT chwała wam, chylę czoła, dzięki wściekły Złośliwy uśmiech
-------------------------------------------
UPDATE

jeszcze jakby ktoś na własne oczy chciałbym się przekonać jakie są rzeczywiste efekty i możliwości platformy to zapraszam do przekulania walla fb mojej drużyny, który założyłem wraz ze startem całe przedsięwzięcia (przedstawiam w nim sukcesy, jak i porażki), a nazwa drużyny to i przekierowanie do Fan Page to => => TORN HELKAR wściekły Złośliwy uśmiech wściekły Złośliwy uśmiech wściekły Złośliwy uśmiech jeśli ktoś widzi jakiekolwiek podobieństwo do czegokolwiek hmmmm... hmmmm... to może przedstawić swoje skojarzenia poniżej Elfik Elfik

Domi
Urodzony na Ardzie

Wpisy: 1

Wysłany: 14-03-2017 15:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hmmm fajnie się zapowiada Uśmiech po 15min na stronce nic więcej nie powiem, muszę przetestować przez weekend w rzeczywistych konkursach/turniejach, a tym bardziej jak wygram coś to będę mogła wychwalać całą inicjatywę pond niebiosa:) Oczywiście żartuję Język

Pamiętam jak było Euro w wakacje to było uruchomione coś podobnego i lubiłam wybrać sobie swoich ulubieńców wszystko mi się pomieszało Love a później oglądać jak się zaprezentowali. Oczywiście nic wtedy nie wygrałam, ale było fajnie, a to wygląda o wiele lepiej gdyż jak piszesz są krótkie formy. Znajomi grają w te półroczne, ale mi szkoda na nie czasu, więc chętnie przyjrzę się bliżej. Dzięki za wiadomość w takim miejscu
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: -- Fantasy Sports / Manager. Nowa Polska Platforma Fantasy (Strona 1 z 1)

Skocz do: