Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Obrazy Ninquelen (Strona 6 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lassemista
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 201

Wysłany: 03-05-2016 21:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tylko powiem, że Refur przecudowny, zapisuję sobie do mojego folderu szczęścia i piękna.

Ninquelen
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 222

Wysłany: 21-08-2016 04:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bardzo dziękuję ^^ Lis póki co nie doczekał się więcej wersji, ale wszystko przede mną Z przymrużeniem oka

Mam swój temat, więc staram się spamować w nim, żeby nie siać chaosu, ale zrobił się on tak bardzo nietolkienowski, że chyba warto przenieść go z twórczości fanowskiej do kucyka?

A póki co znów pojawiło się parę nowych rzeczy ^^ (po większe obrazki klikajcie w linki)

Exquisite loneliness, Włóczykij w lesie.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Elf mound, takie spontaniczne coś Z przymrużeniem oka

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Festival, pierwszy z planowanego cyklu wykorzystującego moją synestezję. Tu utwór sigur rós o tym samym tytule Z przymrużeniem oka

Forty-nine - i kolejny, też Festival, ale bardzo konkretny moment ^^

Teatime, czyli Depa Billaba z kotami. Koty są miłe i to wystarczający powód, abym umieściła je w świecie gwiezdnych wojen Z przymrużeniem oka

Enterprise-D, kopia obrazu wiszącego u kapitana Picarda, wykonana na zamówienie Uśmiech

The sacred orbit - najnowsza praca, prezent ślubny dla mojego brata Z przymrużeniem oka

There are worlds out there where the sky is burning, and the sea's asleep, and the rivers dream. People made of smoke, and cities made of song. Somewhere there's danger, somewhere there’s injustice, and somewhere else the tea's getting cold.
Powrót do góry

Elbereth
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 330

Wysłany: 22-08-2016 16:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ty stanowczo powinnaś mieć jakąś publiczną wystawę. Jak będziemy miały większe mieszkanie, podejrzewam, że będzie w nim więcej Twojej twórczości Jestem za Enterprise czeka obecnie na ramki, po które pojadę w tym tygodniu Love
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5673

Wysłany: 22-08-2016 19:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Rzeczywiście, są bardzo ładne. Jestem kompletnym laikiem, ale bardzo mi się podobają. Nadały by się na wystawę,
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Aragorn7
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 585

Wysłany: 23-08-2016 07:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Również jestem kompletnym laikiem i ignorantem w tej dziedzinie, ale te obrazy przemawiają do mnie. Zdecydowanie jestem zdania, że jest ich już sporo i warto je pokazać szerszej publiczności w oryginale Uśmiech
Pozdrawiam
Powrót do góry

ZmijPi
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 29

Wysłany: 13-01-2017 12:09    Temat wpisu: Zapytanie o obraz Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam,
Ninquelen czy można u ciebie zamówić obraz.?

Ninquelen
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 222

Wysłany: 19-01-2017 00:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Generalnie - tak.
Nie wykonuję zamówień typu "narysuj moją postać" (ale mogę namalować np statek kosmiczny Z przymrużeniem oka), ale zawsze jestem otwarta na osoby którym podoba się mój styl, chcą mieć coś mojego i mają ogólną ideę, jakie kolory i co ma praca przedstawiać. Ostrzegam od razu, ze koszty obrazu na zamówienie nie są niskie.
Kontakt najlepiej przez fanpage - SpaceForestArt. Jeśli nie używasz fejsa, to spaceforestart na gmailu (gdybym nie odpowiadała długo, to znaczy, że przekazywanie poczty się zepsuło, wtedy najlepiej kopnąć mnie przez pw na forum).

A skoro już tu jestem, to i coś pokażę Z przymrużeniem oka

heim, nieduży relaksujacy obrazek, bo miałam straszną ochotę zrobić takie gwiaździste niebo

I parę fanartów: Ahsoka (star wars), panna Quill (class, spinoff doktora who) i Garak (star trek ds9)

There are worlds out there where the sky is burning, and the sea's asleep, and the rivers dream. People made of smoke, and cities made of song. Somewhere there's danger, somewhere there’s injustice, and somewhere else the tea's getting cold.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Temat: Obrazy Ninquelen (Strona 6 z 6)

Skocz do: