Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(2) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Od czasu wzejścia słońca, czas w Śródziemiu zaczął biegnąć szybciej, a wszystkie rzeczy zmieniały się i starzały w niezwykle przyśpieszonym tempie." , Silmarillion

Temat: Kanał YouTube (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Revelino

Wpisy: 0

Wysłany: 17-02-2016 16:52    Temat wpisu: Kanał YouTube Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam Serdecznie Wszystkich forumowiczów ,
pasjonatów i tych którzy dopiero zaczynają interesować się dziełami Tolkienowskimi. Na wstępie chciałbym przeprosić jeśli temat utworzyłem nie w tym dziale gdzie powinienem.

Wracając do sedna sprawa , jestem Wielkim fanem opowieści Tolkiena i postanowiłem utworzyć kanał na YouTube , na którym przedstawiać i przybliżać ludziom będę : Postacie i związane z nimi ciekawostki , Regiony Śródziemia i wiele innych ciekawych rzeczy. Kanał został stworzony , aby pomóc ludziom zgłębiać wiedzę.

Bardzo Zapraszam Wszystkich na mój kanał YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCNtLdFz5ITHPVW47SFCw_ZA

Zachęcam do komentowania , pisania kogo następnego miałbym przedstawić. Wyrażania swoich opinii czy dany materiał był przydatny , ewentualnie co Wam się nie podobało i Co chcielibyście aby było zmienione.

Dziękuje Wszystkim , którzy odwiedzą Mój kanał i wyrażą opinię w komentarzach , będzie to dla mnie bardzo motywujące Uśmiech

Pozdrawiam Revelino
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3807

Wysłany: 21-08-2016 00:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kanał jest pusty?

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Kanał YouTube (Strona 1 z 1)

Skocz do: