Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Dlaczego piszecie na forum? (Strona 14 z 14)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nadia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 293
Nieobecny(a): Nie leczę swojej adsięwłombaktrii NN.

Wysłany: 19-10-2011 07:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dlaczego? No jak to dlaczego? Jestem rozwalony
Powodów jest masa, ale najważniejsze to:
- Bo lubię poznawać nowych ludzi o ciekawych zainteresowaniach, a wy niewątpliwie takimi jesteście. I chociaż nigdy się z wami nie spotkałam, to do wielu odczuwam już sporą sympatię. Jesteście moimi "wirtualnymi znajomymi". Uśmiech Saurona ;D I lubię z wami porozmawiać, powymieniać się opiniami; nawet o tych moich gadach i płazach; powiem wam, że wśród moich realnych znajomych znalazłoby się nie za wielu miłośników tych uroczych stworzonek; to znaczy większość akceptuje, ale nie ma prawdziwych miłośników. A tu wiem już przynajmniej o kilku z nich. Z przymrużeniem oka
Tutaj można oderwać się od rzeczywistości wśród ludzi, którzy myślą podobnie. I widzę, że jest tu więcej osób, które twierdzą, że "fajne życie" to nie tylko włóczenie się po knajpach, ludzi, którzy doceniają ciekawe zainteresowania i sami mogą się nimi poszczycić. Z przymrużeniem oka

- Bo lubię z kimś podyskutować, a nawet pokłócić się, zaprezentować różne punkty widzenia, posłuchać opinii innych, spojrzeć na coś z innej perspektywy...
Bez tego nie byłoby zabawy. Śmiech

- Bo to forum miłośników twórczości Tolkiena, a ja jestem miłośniczką twórczości Tolkiena, więc to raczej odpowiednie miejsce dla mnie. Z przymrużeniem oka Można pogadać o Silmie, poczytać i popisać w ciekawych tematach, a także dowiedzieć się więcej o Ardzie i w ogóle. Uśmiech

Dziękuję wam, że jesteście i znosicie dzielnie moją obecność. Złośliwy uśmiech

Co tu dużo gadać, po prostu Lubię to forum! Śmiech
Powrót do góry

Caranthir.
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 143

Wysłany: 05-04-2012 14:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z kilku powodów:

, bo chcę podzielić się moją malutką wiedzą z otwartymi ramionami, i`m all your`s ,
napisać b. dużo wpisów Notka ,
, bo lubię to forum Love ,
chcę bardziej poznać Mistrza i jego dzieła raz, dwa, raz, dwa, tempo! ,
, bo lubię wypełniać ankiety i tworzyć tematy Zdziwienie ,

,,Dość tego! Jakim prawem synowie Finarfina kręcą się tam i siam, żeby swoje bajdy pleść temu Ciemnemu Elfowi w jego jaskiniach? Król im pozwolił rokować z Thingolem w naszym wspólnym imieniu? Prawda, są w Beleriandzie, niech wszakże nie zapominają, że ojcem ich jest władca Noldorów, chociaż matka pochodzi z obcego szczepu.'' Super śmiech
Powrót do góry

Gilya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 54
Nieobecny(a): jestem w odwiedzinach u elfów

Wysłany: 08-10-2013 20:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kocham to forum Love głównie dlatego, że to forum o twórczości Tolkiena,(którego uwielbiam Serce tak jak wszyscy tutaj). Dzień bez wejścia na forum jest na prawdę stracony, a myśl, że wieczorem siądę przed komputerem i sprawdzę co się dzieje w Śródziemiu Z przymrużeniem oka jest jak gorzałka z Imladris, zapewnia mi energię na cały dzień. Poza tym człowiek podobno przez cała życie się uczy, a nauka czegoś co sprawia mi przyjemność jest wspaniała(szkoda, że nie uczą o Tolkienie w szkole). Dowiaduję się tu na prawdę dużo nowych informacji o moim ukochanym świecie. Wiem też, że otaczają mnie tu ludzie o podobnych zainteresowaniach co jest wspaniałe, bo większość z moich koleżanek Tolkien nie interesuje.
Dzięki temu forum cały czas jestem w świecie Tolkiena.

Do perfekcji ciągle zdążam.

MAGLOR I MAEDHROS ŻYJĄ!!!!
Powrót do góry

noleme
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 4

Wysłany: 29-03-2016 21:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dlaczego piszę na forum: dlatego że mam nadzieję, że kiedyś będę mogła pisać o dziełach JRRT po polsku, jak teraz mogę pisać po angielsku. I chciałabym też spotkać innych fanów i fanek Tolkiena. lepiej się schowam, mnie tu wcale nie ma
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Temat: Dlaczego piszecie na forum? (Strona 14 z 14)

Skocz do: