Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu.... Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." , 

Temat: Zakupy na ebay (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mablung
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33

Wysłany: 14-01-2016 07:51    Temat wpisu: Zakupy na ebay Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam,
Chciałbym się podpytać osoby które robiły zakupy przez ebay, a konkretnie, kupowały coś od sprzedawców z Wielkiej Brytanii o doświadczenia. Chodzi mi przede wszystkim o koszty zakupu i dostawy. Czy w rzeczywistości są takie jak przedstawione na aukcji, czy np. w razie wysyłki z WB do Polski są jeszcze jakieś dodatkowe koszty, jakieś "haczyki"?

Dla przykładu dwie pozycje:
http://www.ebay.pl/itm/The-Shaping-of-Middle-Earth-The-Quenta-the-Ambar kanta-and-the-Annals-/321971697062?hash=item4af70235a6:g:xJEAAOxyBvZTSy Nq#shpCntId
Książka tania, ale wysyłka 10,88 GBP

http://www.ebay.pl/itm/The-Shaping-of-Middle-Earth-The-Quenta-the-Ambar kanta-Tolkien-J-R-NEW-Pa-/311357859213?hash=item487e5fe58d:g:crYAAOSwqu 9VUb29
Tutaj, książka jest droższa, ale wysyłka to tylko 3,33 GBP

Saundarya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 60

Wysłany: 14-01-2016 21:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kupowałam z WB spódnicę. Wysyłki zza granicy, tym bardziej z Wielkiej Brytanii, są niestety zwykle drogie - ale pokrywają się z tym, co napisano.
Co do haczyków - u mnie nie było żadnych.*
Do do sprzedawców skoro opnie są dobre, to możesz być spokojny, bo prawie zawsze pokrywają się z rzeczywistością.
Czas wysyłki, to również pokrywają się z czasem przedstawionym przez sprzedawcę, więc nie ma co się martwić.

*za to nie polecam robić zakupów z Australii, bo trzeba dopłacić dodatkowo za cło :p

Everything a wish for the night"

Nightwish - Dead Boy's Poem
Powrót do góry

ankas
Urodzony na Ardzie

Wpisy: 1

Wysłany: 07-03-2016 17:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

ja za tym nie przepadam, bo sie przejechałam już. ale nie każda aukcja musi taka być, tak jak na alliexpress np Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Zakupy na ebay (Strona 1 z 1)

Skocz do: