Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

Temat: Baza zdjęć z Tolk Folków (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smoczyca
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 11

Wysłany: 28-06-2015 13:55    Temat wpisu: Baza zdjęć z Tolk Folków Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ponieważ przeglądanie zdjęć z minionych Tolk Folków na forum nie jest zbyt wygodne, bo trzeba przedzierać się przez setki postów, a część starych linków dawno już wygasła, postanowiłam zebrać wszystkie dostępne zdjęcia z forum i facebooka w jedną bazę zdjęć gdzie będzie można je łatwo przeglądać i gdzie zachowają się dla potomności. Śmiech
Stworzyłam tę bazę zdjęć na dysku google (po licznych bojach ze złośliwością rzeczy martwych i telefonie do pomocy technicznej google wściekły )
Dostęp do tej bazy można uzyskać kopiując link zamieszczony w załączniku .

Zdjęcia podzielone są według lat i według autorów zdjęć. Zakładam, że nikt nie będzie miał obiekcji co do zamieszczenia jego zdjęć w tej bazie zdjęć, jako że były udostępnione one przez niego na forum lub na folkfolkowej stronie na Facebooku. Dostęp do zdjęć ma się tylko po kliknięciu na link, nie są one publiczne w internecie. Jeśli ktoś ma jakieś obiekcje niech się ze mną skontaktuje.

Jest kilka zdjęć i folderów w bazie zdjęć, których autorów nie zidentyfikowałam. Jeśli ktoś je rozpozna to dawajcie mi znać.

W bazie znalazły się 3 foldery ze zdjęciami, które nigdy nie były jescze publikowane:
Moje zdjęcia z 2004 (udało mi się w końcu zeskanować zdjęcia analogowe)
Zdjęcia Sophie z 2009 z Bitwy pod Morannonem
Moje zdjęcia z 2013 (uwaga! Zawierają zdjęcia Erudara w przebraniu sowy wywijającego kiełbasą!!! hmmmm... Ble Ble ;D )

Baza zdjęć nie jest kompletna. Super byłoby skompletować wszystkie zdjęcia z wszystkich Tolk Folków. W bazie zdjęć zamieściłam pilk tekstowy "Co brakuje" z listą brakujących zdjęć. Jeśli ktoś ma te zdjęcia kontaktujcie się proszę ze mną i wysyłajcie mi te zdjęcia. Proooszę prooooooszę
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 29-06-2015 14:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Świetna robota Jestem za chwała wam, chylę czoła, dzięki Wszystko super posegregowane Jestem za

Jedyne co może bym zmienił to umieścił link z wpisu w pliku tekstowym i załączył go we wpisie zamiast linku. Dzięki temu uniknie się indeksowania zdjęć przez anonimowe boty.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Baza zdjęć z Tolk Folków (Strona 1 z 1)

Skocz do: