Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: Jak was oceniają nie-Tolkienowcy (Strona 26 z 26)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1060
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 28-02-2015 12:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tak się składa, że w zasadzie cały czas mam styczność z osobami, znającymi i/lub ceniącymi twórczość Tolkiena.
W szkole, na forum i na studiach (niedawno na 1 zajęciach omawialiśmy naukowo Hobbita i WP Język).
Jeśli o rodzinę chodzi, tylko mój kuzyn i ja czytaliśmy WP, dzięki czemu przegadaliśmy wiele dni dyskutując o różnych kwestiach Legendarium. Uśmiech

And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Powrót do góry

lunatha
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 21

Wysłany: 28-02-2015 14:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Moja mama ogólnie nie lubi fantastyki i mówi że czym jestem starsza tym bardziej
dziecinna.Dla moich znajomych dziwne jest już to że w ogóle czytam takie ,,cegły''
Większość z nich nie czyta nawet 8 stronnyh lektur(dosłownie) ale nie mówie im otwarcie że czytam aż tyle. Bliżsi koledzy i koleżanki tolerują moje tolkienowskie i inne fantazje,ale nigdy nie opowiadam im
książek bo wiem że nie interesuje ich to może czasami coś tam wspomne...
Gdy ostatnio uczyłam się tengwaru i pisałam coś nim w szkole to nazywali to językiem morsa itp

Rhunadan
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 24-03-2016 15:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mój kolega z klasy ma dość słuchania ciągle o Śródziemiu. Ale ja mnie to nie obchodzi.

Asa
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33

Wysłany: 24-03-2016 18:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mama zawsze przewraca na mnie oczami, sama nie wiem czy z rozbawianiem czy politowaniem. :") (pewnie dlatego że nie lubi fantastyki, ani ogólnie zagłębiania się w filmy czy książki bardziej niż na przedstawioną treść, a jest świadoma istnienia moich zeszycików z mapkami, wykresami, drzewkami genealogicznymi i innymi danymi ze Śródziemia.)
Reszta ludzi o tym nie wie i może bezpieczniej by tak zostało, bo dopiero bym otrzymała łatkę fanatyka. Tak to głównie nie wiedzą co ja w tym widzę. Sporo nawet to lubi, ale do tego stopnia co ja, nikt w tym nie siedzi. Przyjaciółkę urabiałam prawie 10 lat, żeby choć film obejrzała, z pozytywnym skutkiem, bo nawet treść jej się spodobała, choć fanem raczej nie została. Nie mniej jednak uznano mnie chyba za osobę dość namolną. A tak ogólnie, przez wszystkich zapewne za bardzo monotematyczną, choć staram się jednak nie truć o tym wszystkim na około, chyba że ktoś wyrazi chęci. Ale jednak elfy rysowane na marginesach zeszytów, czy notatki w tengwarze są zauważalne :")
Powrót do góry

Rhunadan
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 26-03-2016 11:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pisałem mojej koleżance (której się podkochuje) o Sillmarillionie, a ją to zaciekawiło , więc chcę ode mnie pożyczyć. Uśmiech

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

Temat: Jak was oceniają nie-Tolkienowcy (Strona 26 z 26)

Skocz do: