Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

Temat: Czy Legolas był homoseksualistą? (Strona 8 z 8)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Władca Pierścieni Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lunatha
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 21

Wysłany: 09-02-2015 21:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Według mnie Legolas nie jest homoseksualistą(nigdzie m.in. w książce nie zauważyłam takiego wątku)Co do wypowiedzi Omiego myślę że to dobrze że ten temat się ciągnie .Ja na przykład nie byłabym usatysfakcjonowana jedną odpowiedzią,pomyślałabym sobie że tylko jedna osoba tak myśli(nawet gdyby jej odpowiedz podobałaby mi się)podupadłabym na duchu Nie Nie a tak widzę że wiele osób myśli po mojemu i jestem happy Śmiech
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Władca Pierścieni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Temat: Czy Legolas był homoseksualistą? (Strona 8 z 8)

Skocz do: