Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Od czasu wzejścia słońca, czas w Śródziemiu zaczął biegnąć szybciej, a wszystkie rzeczy zmieniały się i starzały w niezwykle przyśpieszonym tempie." , Silmarillion

Temat: Middle Earth Shadow of Mordor Shattered Memories Movie (Strona 5 z 5)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paciorek
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 25

Wysłany: 12-01-2015 23:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No... tak jakby dwa posty temu pisaliśmy, co myślimy o zakończeniu.

Właściwie to jestem ciekawa jak poprowadziliby sequele gry. Przecież w tym momencie trudno to pogodzić nawet z filmem. Co, może jak Frodo z Gollumem walczyli o Pierścień to Talion akurat kuł swój za rogiem, że się nie spotkali? Albo Sauron był już dawno pokonany ale nikt się nie kapnął?

Zabawne, że cały pomysł na grę musiał wziąć się z małego szczegółu w książce, mylnej wypowiedzi orka "Kręci się tu wielki wojownik, przeklęty elf czy też tark. Powiadam ci, że idzie tu na górę. Słyszałeś przecież dzwon. Przeszedł między Wartownikami, a to mogło się udać tylko tarkowi."
Dopiero to skojarzyłam i jestem z siebie dumna Jestem rozwalony

Edit: faktycznie, dopiero teraz dokładnie się przyjrzałam narzędziom. Wcześniej myślałam, że Sauron podszedł do niego z, hm, bardzo skrystalizowaną ideą Z przymrużeniem oka . A może faktycznie utrwalił ten już-prawie-Pierścień i nadał mu bardziej solidną postać, umożliwił funkcjonowanie oddzielnie od majara. Co nie zmienia faktu, że Celebrimor był niezbędny do ukończenia pracy, a Pierścień uznaje go za tatusia.
Powrót do góry

GROSZ-ek
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 17

Wysłany: 13-01-2015 01:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ponoć impreza jest udana wtedy, gdy druga pochodna, tj. impreza zorganizowana za butelki z poprzedniej imprezy, jest większa od zera. Poniżej filmik "live action" oparty na komentowanej grze, która jest oparta przecież na filmach PJ, które są oparte o książki Tolkiena. Jakby nie patrzeć, trzecia pochodna różna od zera Z przymrużeniem oka
Dla odważnych.

Link

Filmik pochodzi ze strony: http://www.thelandofshadow.com/
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Temat: Middle Earth Shadow of Mordor Shattered Memories Movie (Strona 5 z 5)

Skocz do: