Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Współczuje ślimakom i wszelkim stworzeniom, które dźwigają swoje domy na własnych plecach." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: Potrzebuję pomocy... (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Balduran
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 452

Nieobecny(a): Breathing Water

Wysłany: 11-08-2014 11:45    Temat wpisu: Potrzebuję pomocy... Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Słuchajcie, mam problem.

Nie mogę znaleźć pracy od roku - Nie mam doświadczenia, nie jestem przebojowa, a na domiar złego dochodzą zmienione rysy twarzy i głos co często skreśla mnie już na samym starcie rozmowy kwalifikacyjnej.
Problem w tym że do tego dochodzi pogarszające się zdrowie fizyczne (Nawrót astmy i uciążliwy kaszel) i psychiczne (Depresja od którą cierpię od lat, a która urosła do rozmiarów katastroficznych w wyniku stresu i pewnych traumatycznych rzeczy które ostatnio się wydarzyły...), co sprawia że nie mogę już podjąć pracy fizycznej w postaci wykładania towaru czy sprzątanie ulic.

Nie wytrzymuję już ani psychicznie ani finansowo. W trakcie ostatniego miesiąca jadłam sporadycznie, i próbowałam się zabić (Dodajmy że nie pierwszy raz).
Mój stan psychiczny jest na tyle ciężki że przestałam już przeglądać oferty pracy bo i tak są zawsze te same od tych samych osób, i muszę wołami zmuszać się do wyjścia po zakupy.

Do rodzimej Piły nie mogę z kolei wrócić bo z wiadomych przyczyn zostanę pobita przez osiedlowych degeneratów odzianych w ortalion i brak owłosienia.

Dlatego potrzebuję pomocy, jakiejkolwiek, bo sama już nie daję rady. Najlepsze byłyby namiary do znajomych szukających ludzi do pracy w Trójmieście albo przez internet.
Wiem że to nie jest odpowiednie miejsca na coś takiego, ale już nie wiem co mam zrobić...

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Potrzebuję pomocy... (Strona 1 z 1)

Skocz do: