Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo, Hobbit

Temat: Galeria Artystów Forumowych (GAF) (Strona 195 z 213)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 211, 212, 213  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1765

Wysłany: 29-07-2014 23:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Piekny ten niebieski portret Love Nie jestem pewna czy to Noldo, dla mnie raczej poludniowy Numenorejczyk (czarny) z Umbaru czy Haradu, albo też Haradrim, chociaż jak na Haradrima ma zbyt północne rysy.
A berecik wcale fajny Uśmiech Nie kojarzy mi się z beretem tylko z futrzaną czapką zupełnie niepraktyczną w Haradzie Uśmiech
Morgoth na tle gwiazd z wężami - oo, cudo, Love to jeden z najbardziej diabolicznych Morgotowych portretów jakie widziałam.
poz Uśmiech
tal

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3852

Wysłany: 30-07-2014 02:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tallis, miło mi, że Ci się podobają ostatnie wariacje na temat, szczególnie Morgoth Dziękuję Ten berecik to w zamyśle coś zupełnie innego zamotanego na głowie. Tak, jak sztandar w roli apaszki Z przymrużeniem oka Włochatość to materiał sam w sobie + szron/śnieg.

Ciekawe, że widzicie w Noldorze Araba/Umbarczyka hmmmm...

Popoprawiałam więcej i trochę rozmyłam teksturę lodu. Nadal jest tam tekstur za dużo, trudno. Najważniejsze, że udało mi się pozbyć konturu dookoła głowy, jaki miałam w starej wersji, ale... boję się je porównać, żeby się nie okazało, że i tak wolę tę starą Jestem rozwalony

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Bez śniegu:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

A jeszcze mi wersja rozszerzona została do zrobienia Kawusia Bang! (widoczna w starym wpisie). Nic, czas spać.

(O co chodzi z chustą wyjaśnia animacja
http://sirielle.deviantart.com/art/Noldor-in-Helcaraxe-animation-test-3 33811114 )

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe

Ostatnio zmieniony przez Sirielle dnia 30-07-2014 20:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1074
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 30-07-2014 20:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
Popoprawiałam więcej i trochę rozmyłam teksturę lodu. Nadal jest tam tekstur za dużo, trudno. Najważniejsze, że udało mi się pozbyć konturu dookoła głowy, jaki miałam w starej wersji, ale... boję się je porównać, żeby się nie okazało, że i tak wolę tę starą Jestem rozwalony
[/size]
Nie chcę Cię dobijać, ale... napiszę szczerze, kontur był lepszy. Z przymrużeniem oka
Btw, link do starej wersji, który podałaś wyżej, przekierowuje do jednej ze stron GAFu, ale na niej nie ma Twojej pracy.

And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wysłany: 30-07-2014 20:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Link poprawiony. Możliwe, że kontur byłby lepszy, ale mnie ta dodatkowa ramka denerwowała i poszło. Wersja finałowa:

Całość: http://sirielle.deviantart.com/art/Helcaraxe-concept-281601176

Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wysłany: 07-08-2014 20:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dobra, przywróciłam stary wariant, a dokładniej miks obu w ciemniejszej, bardziej niekończącosięzimowonocnej stylistyce.

I może w końcu się wezmę za coś innego :| Oko

Edit.

Za radą Kaile jeszcze poprawiłam nos.

Ostatnio zmieniony przez Sirielle dnia 08-08-2014 11:22, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 529

Wysłany: 07-08-2014 20:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
Dobra, przywróciłam stary wariant, a dokładniej miks obu w ciemniejszej, bardziej niekończącosięzimowonocnej stylistyce.
Love o wiele, wiele lepiej!
(tak, w końcu czas i na moje zdanie Język )
Podobają mi się spękane usta i szrama na policzku (cierpienie zawsze u mnie w cenie). Turban wyraźniejszy też lepszy, nie wygląda jakby jakiś cumulus czy inny cirrus przysiadł na głowie Jestem rozwalony I kolorystyka głębsza Jestem za

W ogóle zauważyłaś jaka ta ilustracja jest idealnie kontrastowa do Let the havens burn? Ogień/lód, Pomarańcze/błękity, Feanorioni/Porzuceni Noldorowie.
Pewnie dobrze by się prezentowały obok siebie na ścianie Z przymrużeniem oka
(A po środku to Jestem rozwalony )

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wysłany: 07-08-2014 21:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A to prawda, z innej baki, ale pasowałyby we trojkę obok siebie. Miło mi, że Ci się podoba. Jak teraz patrzę, to się zastanawiam, czy tego nowszego też nie pokryć niebieską warstwą (czy tam wariacja na temat niebieskiego), bo odkąd poprawiłam starszy obrazek to mi te cyjanowe niebieskości nie grają.

Powrót do góry

Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1074
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 09-08-2014 12:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Świetnie, z wyraźnym konturem turbana i ciemniejszą kolorystyką prezentuje się znacznie lepiej. Jestem za

Aczkolwiek najbardziej podoba mi się nie całość obrazka, a to zbliżenie, gdyż widać dobrze nieziemskie ślepka, spierzchnięte usta i szramę. Miłość
Sirielle napisał(a):

Przy całości znikają poszczególne elementy, rozmywają się w śniegu i mnogości tekstur. Przy okazji miałabym jedną uwagę: może warto byłoby przyciemnić tło (te lodowe góry?)? Trochę się zlewają z postacią. I ten płaszcz/sztandar (?) się dziwnie układa.

Mogłabyś podać też zbliżenie tej najnowszej, ciemniejszej wersji? Porównałabym sobie detale. Jestem za
Jeśli chodzi o ujęcie całości, to nowszy błękit indygo bardziej pasuje niż poprzedni cyjankowy, ale nie jestem pewna, czy tak samo jest w przypadku zbliżenia.

And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 211, 212, 213  Następna

Temat: Galeria Artystów Forumowych (GAF) (Strona 195 z 213)

Skocz do: