Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

Temat: The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quend din
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 17
Nieobecny(a): wypełniam poselstwa elronda

Wysłany: 17-07-2011 17:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

wiem że jest dodatek do dwójki,,król nazguli,,można grać angmarem i doprowadzić do upadku arnoru. Co do koni to obejrzyjcie sobie jak zrobić bohatera w innymi mocami w BoŚ 2
Powrót do góry

strażnik
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 25

Wysłany: 15-02-2012 18:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

quend din napisał(a) (zobacz wpis):
wiem że jest dodatek do dwójki,,król nazguli,,można grać angmarem i doprowadzić do upadku arnoru. Co do koni to obejrzyjcie sobie jak zrobić bohatera w innymi mocami w BoŚ 2

Zachęciłeś mnie do zagrania. Właśnie ten okres Śródziemia mnie najbardziej kręci. Grałem dawno temu w pierwszą część i przeszeszedłem, pamiętam że nieźle mnie wciągnęła. Przeszedłem dla Mordoru, miałem przejść drugi raz dla Gondoru, ale po reinstalce jakoś jej później nie ściągałem więcej. Polecam każdemu kto lubi ogólnie rts'y (może nie jest on rasowy, ale mimo wszystko to rts). Nie polecam natomiast gier spod serii filmowej czyli tam Drużyna Pierścienia, Dwie Wieże i Powrót Króla. Te gry są po prostu denne. Pozdrawiam.
Powrót do góry

Ellena
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 505

Wysłany: 08-12-2012 12:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Miałam styczność z częścią pierwszą i jak dla mnie na plus (grafika, ścieżka dźwiękowa, urywki z filmu Uśmiech i wszelkie inne detale) Jestem za Jedyne do czego nie mogłam się przyzwyczaić, to obecność Boromira w Helmowym Jarze itp. Język Gra dość dobrze urozmaicona (no, te wybijanie orków czasem mnie już nużyło Z przymrużeniem oka).

Nie wiem czy warto zabierać się za II hmmmm... Słyszałam, że w porównaniu z I wypada dość kiepsko.

Białoskórzy mają nocą wzrok bystrzejszy niż inni ludzie. Nie zapominaj przy tym o ich koniach! Te zwierzaki podobno dostrzegają nawet drżenie powietrza w ciemnościach. Nortowie, Eotheodzi, Rohirrimowie, Oropher żyją. Faramir na króla
Powrót do góry

Turambar II
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 155

Wysłany: 03-02-2013 21:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Nie wiem czy warto zabierać się za II Słyszałam, że w porównaniu z I wypada dość kiepsko.

2 zajęła mi 2 dni swobodnego grania, jest strasznie krótka (mowa o samej podstawce bez dodatku) 1 znacznie dłużej, it's just a masterpiece ;p ale oczywiście jak kto woli. fakt ze obie sa momentami liniowe (wybij wroga, zajmij terytorium, uratuj kogos tam), ale mysle że dla fana tego rodzaju (np 4 me Elfik ) gra okaże sie gratką

Lukullus
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 56

Wysłany: 10-06-2014 07:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

BfME 2 z dodatkiem RotWK (czyli z Królem Nazguli) jest nawet niezły, ale jeszcze lepszy wychodzi, jak się do tego zainstaluje mody. Jest ich trochę; najciekawiej zapowiadał się RJ-RotWK, ale został zarzucony z uwagi na problemy rodzinne jego twórcy. Widziałem parę niezłych niemieckich (anglojęzyczne poszły głównie w stronę multiplayera), ale najnowszych jeszcze nie instalowałem. Podkręcili Mordor (może budować normalne mury z bramami i uzbrojeniem jak reszta potęg) i pododawali sporo ciekawych rzeczy.
W sumie nie jest źle, chociaż denerwuje mnie typowy dla RTS-ów brak aktywnej pauzy (czyli tego, co lubię np. w grach na silniku Blitzkriega).
No i w BfME 2 (i RotWK) fajnie się robi własnych bohaterów z przypisanymi mocami.

Cytat:
I am altering the deal. Pray I don't alter it any further.

Cytat:

Ghaash agh akûl - Nazgûl skoiz
Mirdautas vras!
Karn ghaamp agh nût
Shaut Manwe quiinubat gukh
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth (Strona 2 z 2)

Skocz do: