Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Wersje robocze wpisów (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 29-02-2012 16:25    Temat wpisu: Wersje robocze wpisów Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Prośba do osób, które mają zapisane "wersje robocze" wpisów. Okazało się, że to jedna z przyczyn pojawiania się nieistniejącej strony tematu (nie można wyświetlić nowych wpisów na ostatniej stronie, trzeba otwierać poprzednią). Usunięcie tych brudnopisów likwiduje ów bug; nie wiem czy to jedyny powód błędu, ale skoro na pewno ma wpływ, to proszę usuńcie niepotrzebne wpisy z brudnopisów Jestem za Najlepiej poprawcie i dodajcie tam, gdzie planowaliście mam pomysł!!! Forum zapisuje kilka wersji, nawet po dodaniu nadal może zostać wpis roboczy, warto sprawdzić. To powinno nam usprawnić nawigację Jestem za

Swoje wpisy robocze znajdziecie tutaj:
http://forum.tolkien.com.pl/search.php?search_id=egosearch_by_topic

Jeśli link nie podziała, to w nawigacji na głównej stronie forum po prawej pod "wybierz czas":
    zobacz wpisy od ostatniej wizyty
    zobacz wersje robocze oraz tematy w których pisałeś
    zobacz wpisy bez odpowiedzi
    zobacz nieprzeczytane PW

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Aragorn7
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 597

Wysłany: 21-05-2014 06:49    Temat wpisu: A co to są robocze :-? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W związku z tym postem oraz Info od Juliana -
Cytat:
UWAGA, UWAGA !!! Uwfaga, ufraga! UWAGA, UWAGA !!! W związku ze zbliżającym się ku klawiaturze zamyśle próby zlikwidowania nawiedzającego nas nocami i dniami oraz w drzemce błędu w postaci "Nie istnieją żadne wpisy dla tego tematu" zarządza się oto Bang! prośbę Bang!, którą uczynić łaskawie zechciejcie swym wpisom zapisanym a zapomnianym w nieopublikowaniu Waszem roztargnionym, a mianowicie takową oto ono żebyście zarchiwizowali sobie ręcznie, zdjęciowo lub szydełkowo Wasze cenne/głupie/niemądre/genialne wpisy robocze gdyż zostaną one usunięte po 2014-05-30 lub wtedy gdy nadejdzie ich czas i moja wola leniwa się na nie zamierzy. Poczem po ich kasacji funkcja roboczych zapisów zostanie anihilowana na stałe ku równowadze kosmosu forumowego naszego a wtenczas może insekt Szeloba ten zwany w łac. Klikocomunikatusem Wkurzusem zostanie zlikwidowany (aczkolwiek jest to tak pewne jak słońce w Polsce).

Wasze wpisy robocze możecie znaleźć pod tym linkiem

Niech Kosz świeci nad Waszymi wpisami Z przymrużeniem oka Przemawiałem to ja, Król Jul... znaczy się admin elfy Rządzę Elfik Rządzę
hmmmm...

takie szybkie pytanie, bo pod tym linkiem są całe tematy i w związku z tym jak odróżnić wpis roboczy w danym temacie od nieroboczego?

Tudzież jak zrobić by roboczy był bezrobotny, pardon zwykły, forumowy, tradycyjny, niewyróżniający się, kompletny, codzienny, standardowy i nie przeznaczony do odstrzału vel kasacji ? hmmmm...
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 518

Wysłany: 21-05-2014 11:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Szybkie pytanie, szybka odpowiedz Z przymrużeniem oka

Podlinkowana strona pozwala zobaczyć jak sama nazwa wskazuje " wersje robocze oraz tematy w których pisałeś" < o których właśnie mówisz. Jeśli nad nimi nie ma odzielnie tabelki Your drafts to wszystko jest ok, luz blues, nie zalegasz nic na forumie i nie trafisz na sybir Z przymrużeniem oka Jestem rozwalony Jestem za

Mała infografika dla pewności:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Aragorn7
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 597

Wysłany: 21-05-2014 11:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ominous napisał(a) (zobacz wpis):
Szybkie pytanie, szybka odpowiedz Z przymrużeniem oka

Podlinkowana strona pozwala zobaczyć jak sama nazwa wskazuje " wersje robocze oraz tematy w których pisałeś" < o których właśnie mówisz. Jeśli nad nimi nie ma odzielnie tabelki Your drafts to wszystko jest ok, luz blues, nie zalegasz nic na forumie i nie trafisz na sybir Z przymrużeniem oka Jestem rozwalony Jestem za

Mała infografika dla pewności:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

A widziszszszsz jak mawiają w Neo_Nówce.

Jestem za U mnie brak tych roboczych, znaczy jestem czysty, wolny, porządny, mało piszący, nie robiący byków, dobrze działa mi internet, znam się na komputerach hmmmm...

Niepotrzebne skreślić Elfik

Dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Wersje robocze wpisów (Strona 1 z 1)

Skocz do: