Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poprzez mrok można czasem dotrzeć do światła." Gelmir, Niedokończone Opowieści

Temat: NHKS-Niespodziewany Hardkorowy Konkurs o Silmarilion-NAGRODY (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 514

Wysłany: 15-11-2013 16:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nagrody: Silmarillion i Narn e Dant Gondolin właśnie dotarły w me skromne progi Spox
Czekają już teraz tylko na stosowną chwilę by zostać wręczone Z przymrużeniem oka

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5674

Wysłany: 20-11-2013 18:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzisiaj, przepraszam za opóźnienie oops, zawstydzenie , poszły nagrody dla Arnetha Jestem za Jestem za Jestem za . Czyli Silmarillion i Narn e Dant Gondolin Mam nadzieję, że jutro, pojutrze dotrą. Proooszę prooooooszę
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5674

Wysłany: 24-11-2013 00:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wielkie dzięki dla elfy Elfik Rządzę Elfik za dodatkowe nagrody dla najwytrwalszych. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Sam o tym nie pomyślałem, tym bardziej się cieszę, że ktoś za mnie pomyślał. chwała wam, chylę czoła, dzięki
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 514

Wysłany: 24-11-2013 21:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niezmiernie miło mi oznajmić, iż ostatni z konkursowych Silmariliionów, najważniejszy, trafił dziś szczęśliwie do Mary Śmiech
Wręczanie nagród książkowych (gdyż mapa z przyczyn technicznych zostanie wręczona inną razą) odbyło się w skromnym gronie tolkienistów (czyli mnie, Zwyciężczyni, Solayi oraz Kaile) przy akompaniamencie "Gondolinu Zdradzonego" - na pamiątkę dogrywkowych 9 bram Gondolinu Mary Jestem rozwalony

Mordorska kuchnia Omiego Złośliwy uśmiech serwowała przepyszne kakao zakrapiane rumem, zaś za przekąski mieliśmy rafaello oraz szwedzkie ciastka to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę

Humory dopisywały, nagrody zostały wymacane wzdłuż i wszerz i ogólnie ochom i achom nie było końca Z przymrużeniem oka Zdjęć niestety nie mamy, chociaż Solaya uwieczniła wszystko na filmie, wiec kto wie, moze kiedyś... Elfik

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Mara
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 142

Wysłany: 25-11-2013 15:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ominous napisał(a) (zobacz wpis):

Wręczanie nagród książkowych (gdyż mapa z przyczyn technicznych zostanie wręczona inną razą) odbyło się w skromnym gronie tolkienistów (czyli mnie, Zwyciężczyni, Solayi oraz Kaile) przy akompaniamencie "Gondolinu Zdradzonego" - na pamiątkę dogrywkowych 9 bram Gondolinu Mary Jestem rozwalony

To był cios poniżej pasa. Czuję się mobbowana 9 bramami Gondolinu... Smutek
(Super śmiech Wiedziałam, Omi, że mi tego nie darujesz )

Chciałam takoż nadmienić, że było niezwykle uroczyście, nagrody zostały wręczone na czerwonej poduszce niczym paszporty w "Misiu", po ceremonialnym zdjęciu z rzeczonej poduchy zasłony w postaci arafatki o urodzie kuchennej ścierki (porównanie by Kaile Elfik ).
Z zestawu "klapa-rączka-buźka-goździk" była wprawdzie tylko raczka, ale czerwona poduszka rekompensowała wszystkie pozostałe elementy ceremoniału razem wzięte... Z przymrużeniem oka
No i wolę niedźwiadki od buziek Język

Cytat:

Mordorska kuchnia Omiego Złośliwy uśmiech serwowała przepyszne kakao zakrapiane rumem, zaś za przekąski mieliśmy rafaello oraz szwedzkie ciastka to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę

Ciastka były norweskie. A kuchnia tak mroczna (zwłaszcza po strategicznym gaszeniu światła w wykonaniu Omiego, żeby nikt nie zobaczył, jak tam n a p r a w d ę w y g l ą d a) i niedostępna, jak lochy Barad-Dur.

Cytat:
Zdjęć niestety nie mamy, chociaż Solaya uwieczniła wszystko na filmie, wiec kto wie, moze kiedyś... Elfik

Kiedy już wciągnie się ją do reszty w nasze niegodziwe towarzystwo, tj. uda się ją skłonić do rejestracji na forum Złośliwy uśmiech

Oczywiście mimo najszczerszych chęci wyekspediowałam się do łóżka zdrowo po północy z powodu czytania/oglądania nagród. Przeczytałam sobie do podusi m.in. mój ulubiony rozdział o Wojnie Gniewu. (I oczywiście od razu włączył mi się tryb korrrrrektorrr. skrzywienie zawodowe Oczekujcie za jakiś czas nowych wpisów w wątku errata. Albo jakiejś tabelki z erratą Uśmiech Saurona ;D )

Członek LOS - Ligi Obrońców Szczerby (Maglora)
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 04-12-2013 12:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a) (zobacz wpis):
I na koniec jeszcze mała niespodzianka Z przymrużeniem oka

Wasza reakcja mnie zabiła. Poraziła swoją energią. Parafrazując nie-klasyka: "ani dzień dobry, ani spier...j, czysta obojętność bez sztucznych barwników".

Ale do rzeczy. Koza elfego zjadła nagrody. Zeżarła je skubana, ale na koniec przynajmniej wydała z siebie "beeeee". Kozi kuniec (po zagranicznemu Das Ende of Topic).

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: NHKS-Niespodziewany Hardkorowy Konkurs o Silmarilion-NAGRODY (Strona 2 z 2)

Skocz do: