Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Jaka fajna knajpa! (Strona 1479 z 1559)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 1478, 1479, 1480 ... 1557, 1558, 1559  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ellena
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 505

Wysłany: 04-12-2013 16:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Legolas 2931 napisał(a) (zobacz wpis):

Dostałam 6 za to wypracowanie z Hobbita Elfik

Gratuluję Uśmiech

Cytat:
A mi się dzisiaj akurat śniło, że miałąm chora nogę z jakimś wielkim bąblem na łydce... Zdziwienie

Może te sny były kompatybilne Zdziwienie

O nie, Rohanu proszę w spory nie mieszać nie, nie, nie, nieładnie, a-a

Nutria Uściski Twój sen mnie powalił. Forum jako postać Love I ta szata Elfik

Dworca nie widziałam. Sprawdzę w necie.

Cytat:
Jak mi się będzie nudzić, to narysuję

No to dużo roboty masz Elfik

Mara napisał(a):
Ale to trochę nieładnie tak bić nieboszczyka...

No, bardzo Uśmiech

Cytat:
że tak głupio się zachował podczas bitwy na Dagorlad...

A ja mu się trochę nie dziwię, Sindar pod rozkazami noldorskimi to nie jest coś wybitnie przyjemnego Z przymrużeniem oka zwłaszcza jeśli miał do nich uraz. Ale przyznaję, mógł zacisnąć zęby na jakiś czas, przynajmniej więcej by ich mogło wrócić do MP Smutek

Cytat:
Dwa zombiaki wypełzały, jeden duży, drugi mały.

Śmiech

Cytat:
Hmmm.. czy to znaczy, że jesteśmy straszniejsze niż Sauron i Saruman razem wzięci?

Albo jesteśmy jak elfy, powalamy samym blaskiem.

Cytat:
A ta orkowa kałuża nie była aby sluźowato - błotnista

Nie Nie Woda była czysta, ciemna i ruchliwa jak wzburzone morze, w każdej kałuży Uśmiech

Te sprawdzacze-wykrywacze fanów Tolkiena działają Jestem rozwalony Moja koleżanka ze studiów wspomniała, że widziała trailer Hobbita.

Ja: Hobbit?
Ona: Lubisz?
Ja: Taaaak!
Ona: Ale fajnie!

I mój końcowy sprawdzacz: Elfy.
Ona: Nooooo, elfyyy wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Jestem za
Ja: Ahhh hehe Śmiech

I tak oto mam z kim gadać w realu o Tolkienie Elfik jeeeeej! skaczę z radości

Białoskórzy mają nocą wzrok bystrzejszy niż inni ludzie. Nie zapominaj przy tym o ich koniach! Te zwierzaki podobno dostrzegają nawet drżenie powietrza w ciemnościach. Nortowie, Eotheodzi, Rohirrimowie, Oropher żyją. Faramir na króla
Powrót do góry

Princess Luna
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 11

Wysłany: 04-12-2013 18:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Lassemista napisał(a) (zobacz wpis):

O nie, nie, nie, według Michaela Kraków to Rivendell. Na pewno nie Ithilien, to chyba Twoja twórczość, Luno. Uśmiech

No to chyba popełniłam kolejny facepalm Oh nie! pomyliłam Ithilien z Imladris (zmęczona byłam, a jedno i drugie zaczyna się na I...). Mam nadzieję, że mi wybaczysz ? Proooszę prooooooszę

Loona napisał(a):
I moje ogłoszenie brzmi: jest ktoś chętny do zostania współautorem na tym blogu ?
Ja Śmiech

Jestem w trakcie pisania analizy tych glipot, które pani przy przerabianiu Hobbita dyktowalą nam do zeszytu Pserwa

Odpisywałam, ale poszłaś Uśmiech Saurona ;D Chodzi o http://forum.tolkien.com.pl/viewtopic.php?p=128871#128871 i dalej Z przymrużeniem oka i to co, dzieje się w Knajpie od powstania LOS i PAS

OK, jak tylko ogarnę bloga zostaniesz przyjęta do naszego grona Z przymrużeniem oka na razie Agnes ogarnia moje wypociny a co będzie potem to się okaże Z przymrużeniem oka

A no tak w sumie długo tam nie siedziałam... Ale dięki za wyjaśnienie Uśmiech jak doczytam Silma może jeszcze w tym stuleciu to opowiem się po którejś ze stron Śmiech

Ellena napisał(a) (zobacz wpis):
Luna Uściski Z tego co się orientuję chodzi o preferencje co do nazwy: Szczerba Maglora vs inne typu: przełęcz, brama, wrota.

Mnie się szczerba kojarzy z mieczem bardziej niż z zębami, ale nie przyłączam się do sporu, bo mi wszystko jedno co on tam miał, szczerbę, dziurę, wrota czy co innego.

Ell Uściski
A, jeśli chodzi tylko o preferencje co do nazwy i nie trzeba się zbytnio w Silma zagłębiać to przyłączam się do Przymierza AntySzczerbowego Uśmiech Kojarzy mi się to dokładnie tak jak Tobie i w ogóle ta nazwa jest dziwna Śmiech

Agnes napisał(a) (zobacz wpis):

A mnie przyjmiecie? Z przymrużeniem oka

Przyjmiecie Język

Zireael napisał(a) (zobacz wpis):

Mogę być gościem specjalnym Elfik

Pewnie że możesz Język Tylko może w następnej analizie bo jak do tej zbierze się za dużo osób to może z tego wyjść niezły chaos...

Nadia napisał(a) (zobacz wpis):

Za to ja pasuję idealnie. Przyznasz sama, Luno, że na NNLaszym spotkaniu nie zachowywałam się jak osoba zdrowa psychicznie. Z przymrużeniem oka A to jeszcze było nic... Złośliwy uśmiech

No może i coś w tym jest... Złośliwy uśmiech a psychopaci są jajni Śmiech że tak sobie pozwolę przytoczyć cytat z pewnego filmu: "-Czy ja zwariowałem ? - Tak, zupełnie zwariowałeś. Ale powiem ci coś w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci" Język

Marnowała. Nie będzie. Z przymrużeniem oka

Skoro tak mówisz... Język

Nie wiem, o co chodzi z tym blogiem, ale jeśli o prześmiewanie wszystkiego i wszystkich, to dziękuję bardzo, nie skorzystam. Z przymrużeniem oka Jestem ciekawa, czy autorzy podobnych stroniczek potrafiliby sami stworzyć cokolwiek niezłego, czy ich jedyną "umiejętnością" jest wyśmiewanie cudzej twórczości.

Zdecydowanie źle to interpretujesz Uśmiech nie mam zamiaru wyśmiewać się z wszystkiego, a wręcz nie znoszę czepiania się o szczegóły. Jednakże uważam, iż to co robią niektóre ałtorki (nie mylić z autorkami - to zupełnie co innego) po prostu ewidentnie zasługuje na naganę - ja naprawdę rozumiem pojedyncze błędy ortograficzne i interpunkcyjne, sama czasem je robię, ale żeby w co drugim słowie coś pomylić ? Jak komuś się nie chce używać słownika to zdecydowanie zasługuje na naganę. Tak samo jak brak znajomości kanonu, co z reguły skutkuje opowiadaniami tak głupimi, że mózg mi uszami wypływa jak to czytam Nic nowego ja naprawdę nie mam wielkich wymagań, tylko żeby ałtorki przestały niszczyć charaktery postaci i klimat moich ukochanych opowiadań oraz walić błędy okrutne w co drugim słowie... I dopóki nie skończą mam zamiar takie zachowania piętnować. Bo naprawdę niektóre opowiadania mi się nie podobają, ale jeśli nie ma zrytej fabuły i błędów to na wiele rzeczy mogę przymknąć oko...

Uff, ale się rozpisałam. Ode mnie to tyle na temat opek i blogasków Z przymrużeniem oka.

Nutriasobolowa napisał(a) (zobacz wpis):

I nie jest wzorowane na niczym... wcale nie Nie powiem,buzia na kłódkę

Domyśliłam się, że to było na czymś wzorowane Język I chyba nawet wiem na czym ^^
BTW rozwalił mnie Twój sen i ja jako kucyponek Śmiech

To żałuj. O, mam zamiar to przeczytać w jakieś wolne Z przymrużeniem oka

Przeczytaj koniecznie ! I od razu napisz czy się podobało Śmiech

Mnie denerwuje, że wszędzie w kółko leci jedno i to samo Ratujcie bo go pobiję

Nie Ciebie jedną Nic nowego

Lassemista
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 201

Wysłany: 04-12-2013 19:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Princess Luna napisał(a) (zobacz wpis):
Lassemista napisał(a) (zobacz wpis):

O nie, nie, nie, według Michaela Kraków to Rivendell. Na pewno nie Ithilien, to chyba Twoja twórczość, Luno. Uśmiech

No to chyba popełniłam kolejny facepalm Oh nie! pomyliłam Ithilien z Imladris (zmęczona byłam, a jedno i drugie zaczyna się na I...). Mam nadzieję, że mi wybaczysz ? Proooszę prooooooszę

Wybaczam. Mi w sumie nic do tego, tylko myślałam, że to ja nie ogarniam. Śmiech
A jak będziesz się czuła mistrzem pomyłek, to spytaj Nadię (albo Nindë) o hobbickie skarpetki Z przymrużeniem oka

Dzisiaj miałam cztery kolokwia, tyle wygrać. Jedno niezapowiedziane.

A na roratach psalm śpiewała dziewczyna wyglądająca jak Nadia.

Legolas 2931
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 106
Nieobecny(a): zdecydowanie (a). Zazwyczaj duchem

Wysłany: 04-12-2013 21:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mara napisał(a):
Czyżbym nie miała jakichś specjalnych uprawnień, bez których mi nie wolno?? Ork
Nie dało się? :| :| :|

Mara napisał(a):
Wielka Podłoga - koniecznie wielkimi literami - bliska krewniaczka Wielkiego Zielonego Lasu,
Uważaj na Sindus sindus, mogą być agresywni Język

Mara napisał(a):
Hmmm.. czy to znaczy, że jesteśmy straszniejsze niż Sauron i Saruman razem wzięci? Złośliwy uśmiech
Khekhekhe, zrobiłam kiedyś na podstawie WP i Silma taki mały wykresik kto był od kogo potężniejszy... Biorąc pod uwagę, że Feanor był potężniejszy od Saurona, Sarumana, Gandalfa... Galadriela od Sauronka [a więc od Gandalfa i Sarumana chyba też]... Lucia pokonała Saurona w Bitwie na głosy... A nas jest [we śnie] 5 + ja na końcówce, z czego jedna siostra Lucienki i jedna Ness córka Feanora/Itanaure syn Feanora Język , więc to chyba nie jest takie niemożliwe Uśmiech Saurona ;D

Ell napisał(a):
O nie, Rohanu proszę w spory nie mieszać nie, nie, nie, nieładnie, a-a
To był ich wybór wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Luna napisał(a):
Tylko może w następnej analizie bo jak do tej zbierze się za dużo osób to może z tego wyjść niezły chaos...
Hehe, jak na Sylwestrowej ustawce PLUSa i NAKWy Jestem rozwalony

Właśnie, jakiego blogaska analizujesz? Bo dzisiaj Internet podsunął mi miliardy glipich opowiadań o Legosiu i się zastanawiałam, czy to nie jedno z nich hmmmm...

A analizatorzy naprawdę potrafią sami coś napisać. Na przykład uwielbiam fanfik Maryboo o Volturi jako jeden z elementów analizy Przed świtem [to analiza na trochę innych zasadach, niż np na PLUSie, ale świetna Jestem za ]

Dzisiaj nie było pani od franca... Nie zobaczyła jakie fajne rzeczy powypisaywałam w rubryce 'imiona'... Smutek Jestem rozwalony

Co? Nagrody pocieszenia przepadły? Ejj, mogli mnie zapytać, czy chcę... Język Jestem rozwalony

DEIT Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!
Powrót do góry

Ellena
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 505

Wysłany: 04-12-2013 23:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To był ich wybór wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Pewnie, bo sprawa noldorska to coś, co im leży na sercu. To jest wykorzystywanie wizerunku, przeinaczanie słowa i fałszowanie statystyk Język

Cytat:
Bo dzisiaj Internet podsunął mi miliardy glipich opowiadań o Legosiu i się zastanawiałam, czy to nie jedno z nich hmmmm...

Tego aż tyle jest? A potem dzieciaki się naczytają takich rewelacji, po oryginał nie sięgną i myślą, że Legoś jest jakiś inny Nic nowego

To Calaquendi rozbraja, chyba że ktoś podciąga wszystkich mieszkańców pod jedną Galadriel Język

Ach, widzę, że ruda walnęła focha i się sama wykopsała z pałacu. Cudownie Jestem za

A jak ta wasza analizatornia będzie się zwała? Uśmiech

PS. Luna, ogromne jak brzuch Bombura dzięki za te save'y kwiatek dla ciebie, dziękuję

Białoskórzy mają nocą wzrok bystrzejszy niż inni ludzie. Nie zapominaj przy tym o ich koniach! Te zwierzaki podobno dostrzegają nawet drżenie powietrza w ciemnościach. Nortowie, Eotheodzi, Rohirrimowie, Oropher żyją. Faramir na króla
Powrót do góry

Legolas 2931
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 106
Nieobecny(a): zdecydowanie (a). Zazwyczaj duchem

Wysłany: 05-12-2013 12:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ell napisał(a):
To Calaquendi rozbraja, chyba że ktoś podciąga wszystkich mieszkańców pod jedną Galadriel Język
Mnie bardziej rozbraja ta literoofka [chyba że to było specjane Jestem rozwalony ]

Znowu nie mam franca, za to mam zastępstwo w sali komputerowej wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Ell napisał(a):
To jest wykorzystywanie wizerunku, przeinaczanie słowa i fałszowanie statystyk Język
Mam konszachty z Mandosem, wybaczy mi Pserwa A nawet jesli nie, to przecież ja chcę do wiecznych ciemności Uśmiech Saurona ;D

Obrazek z przynależnościami jako tako narysowany, tylko za nic nie wiem, kto jest Cala. a kto Mori Nie Nie

Chyba będę uciekać, bo krzyczą, że im się zacina Internet Uśmiech Saurona ;D

~Nindë
---
Kham wciąż żyje!
---
Szczerba Maglora - bo LOS tak chciał
Powrót do góry

Nessai
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 27

Wysłany: 05-12-2013 12:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Maro, chyba po raz pierwszy komentarze są lepsze niż sam sen Super śmiech

Piszę z informatyki i obawiam się że ktoś mi zajrzy przez ramię, więc spytam tylko:

O CO CHODZI Z LOS I PAS? Smutek Smutek Smutek hmmmm... Smutek Smutek Smutek

P.S. Powinnyście zobaczyć albumy filmowe i coś pod tytułem "Gry i zabawy" do Pustkowia Smauga. Świetna metoda na poprawę humoru. Super śmiech

Cytat:
Ninde: XD
Legolas: Nie czóje sie komfortowo - uśmiechnoła się Legolas
Ninde: dlaczego? XD
Legolas: bo krzyrzujesz oczy
Powrót do góry

Agnes
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 119

Wysłany: 05-12-2013 16:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nawet Disnejowska Roszpunka jest za PASem Śmiech
[youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=T_kihFczvyg[/youtube]
"Odmień LOSu plan" Język

Ja sympatyzuję z PASami, ale aż tak mnie ta nieszczęsna szczerba nie razi, żeby życie przez nią oddawać. Tak czy siak, LOSy, będziecie musieli zacisnąć PASa, jeżeli chcecie się przebić, bo chyba jesteście w mniejszości. Jestem za

Nadio, zgodzę się z Tobą Z przymrużeniem oka Bo w sumie szczerba nie jest jeszcze najgorsza Pserwa Nie przeszkadzałaby mi gdyby nie to, że jak widzę tę nazwę to mam głupawkę

Ell, sen jak zawsze Jestem za Śmiech

Dostałam 6 za to wypracowanie z Hobbita Elfik

Brawo brawo

I tak oto mam z kim gadać w realu o Tolkienie Elfik jeeeeej! skaczę z radości

Gratulacje Jestem za
U mnie w klasie jest dziwny efekt, bo ludzie mnie mniej znają (jestem spoza internatu) i jak nie wiedzą jak rozpocząć rozmowę ze mną, to zaczynają gadać o Tolkienie Super śmiech

DEIT Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!

Jestem rozwalony

Co? Nagrody pocieszenia przepadły? Ejj, mogli mnie zapytać, czy chcę... Język Jestem rozwalony

No, nie?
Ale z drugiej strony, tak trochę głupio, że wybrańcy się nie odezwali Skrzywienie

A jak ta wasza analizatornia będzie się zwała? Uśmiech

Pracujemy nad wszystkim. Ale na razie cicho sza. ciii! lepiej nic już nie mów Z przymrużeniem oka

Obrazek z przynależnościami jako tako narysowany, tylko za nic nie wiem, kto jest Cala. a kto Mori Nie Nie

Pokaż Proooszę prooooooszę

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 1478, 1479, 1480 ... 1557, 1558, 1559  Następna

Temat: Jaka fajna knajpa! (Strona 1479 z 1559)

Skocz do: