Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Współczuje ślimakom i wszelkim stworzeniom, które dźwigają swoje domy na własnych plecach." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: Strona Hobbitonu (Strona 3 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 02-08-2008 21:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Chciałam tylko dodać, bo to ważne Jestem za , że 99% całej roboty nad obiema stronami wykonał elfy. Ja się zajmowałam jedynie drobiazgami. Uśmiech

Wszystkie skrypty tworzące funkcjonalność, interaktywność i przyjazność dla użytkownika są dziełem elfy... wielogodzinne skanowanie ilustracji i okładek, dłubanie przy kodzie, by można było np. ustawiać sobie "Hobbity" według ilustracji czy daty wydania, tudzież głosować na najpopularniejszego to Jego pomysł i umiejętności Uśmiech Jestem za
Ja tu tylko sprzątam Z przymrużeniem oka Elfik

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 02-08-2008 22:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gratulancje! Uśmiech Wreszcie możemy podziwiać całokształt Sssskarbu Zekty Zbieraczy Hobbitów Jestem za nie jeżdżąc przy tym do Piły w celu wygłoszenia zaklęcia "a dałbyś luknąć choć przez szybkę do tej szafy" Jestem rozwalony
Wygląd i działanie Babela podobają mi się verymuch i będę tam zaglądać od czasu do czasu, żeby nacieszyć Oko Oko masakrycznymi wyobrażeniami ilustratorów, jak choćby ten Zbój Madej na Psie Szariku mający udawać Orka jadącego na Wardze Pserwa

Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5709

Wysłany: 03-08-2008 01:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ze wzgledu na wędrowne i wścibskie MumakiLe, zamontowano: a) nadstawkę, by wyprowadzić zbiory poza zasięg rak; b) szybe pancerną, by czasem jej niepotłukł i c) kłodkę z zamkiem szyfrowym, by palcow nie wycieral o trofea. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

A tak poważnie, wielkie wielkie gratulacje dla obojga elfiastych, jak wszyscy wiedza Hobbity sa niesforne, wiec utworzenie tej strony i zaprowadzenie na niej jako takiego ładu, wymagalo niezywkłych umiejętności i iście elfickiej cierpliwości i drobiazgowości. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Miriel
Powiernik Pierścienia

Wpisy: 986
Nieobecny(a): ...the waves are washing over half forgotten memory...

Wysłany: 04-08-2008 14:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a) (zobacz wpis):

Wrzuciłem też online część mojej ogólnej kolekcji tolkienowskiej, czyli kolekcję różnojęzycznych wydań "Hobbita". Nazwałem tę podstronkę "Babel Hobbits" Uśmiech

Nowa stronka rewelacja Jestem za Spox Bardzo mi sie podoba, jest przyjazna dla użytkownika, przejrzysta, łatwo mi się ogląda wszystkie hobbity, a kolekcja robi wrażenie! Gratuluję kolekcji, i cieszę się, że udostępniłeś swoją hobbicią półeczkę wirtualnie.
W ogóle wykonanie stronki dla mnie the best, nie dość, że wszystko jest jakoś sensownie poukładane, to znaczy, jest okładka, wszystkie dane obok, to do tego jeszcze można sobie obejrzeć ilustracje ze środka, które rzeczywiście są powalające, np. to:
Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

, czy to ma być elfi strażnik z królestwa Thranduila? Pserwa
Właśnie, nie dość, że wszystko elegancko, to jeszcze elfy zadbał o szczegóły: a więc każdy hobbit wita się z gościem w swoim własnym języku Śmiech bardzo to sympatyczne Z przymrużeniem oka, podane są nazwiska ilustratorów, można sprawdzić, skąd hobbit pochodzi i gdzie to jest na mapie Jestem rozwalony (to rozumiem wersja dla tych, którzy nie wiedzą, a boją się zapytać Pserwa ). Kolorystycznie bardzo ładne Jestem za Podoba mi się, że można kliknąć bezpośrednio na język i od razu ma się przegląd na przykład wszystkich rosyjskich hobbitów Uśmiech .
Innymi słowy, gratuluję ładnego smajala i ciekawych w nim mieszkańców Super śmiech

Cytat:
Dziękuję Nif Miłość Królowa bukiet dla ciebie, dziękuję Lubimy się >Śmiech< , która pomogła mi w wielu sprawach Cmok , poczynając od testowania moich skryptów Cool 3 , po dobranie kolorów strony Króliczek , tła, obrabianie i przygotowywanie ozdobnych elementów graficznych raz, dwa, raz, dwa, tempo! , za rewelacyjne pomysły chwała wam, chylę czoła, dzięki na nowe funkcje oraz za kibicowanie Juppiiii! a na koniec za cierpliwe pomocy! wysłuchiwanie całymi godzinami wku!......rzającego Jestem rozwalony miarowego pisku biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wydawanego przez skaner (jakieś 2000 razy Jestem rozwalony Elfik )

To już wiem, dlaczego Nifrodel ostatnio tak zamilkła, pewnie w nocy nawet przez sen woła "Nie, nie! Tylko nie kolejny hobbit!".
Widziałam jakiś czas w Wawie rosyjskiego niewielkiego hobbita, wyglądał inaczej niż podana przez Ciebie grupka, sfotografować go? Czy russkich uże hwat'it'?

Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 05-08-2008 22:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Miriel Mirima napisał(a) (zobacz wpis):

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

, czy to ma być elfi strażnik z królestwa Thranduila? Pserwa

Dokładnie Elfik Ale zauważ, że mołdawski autor musiał być nieźle obkuty w HoME wieeeeeeeeeelgachny uśmiech skoro wiedział, że elfy na pewnym etapie życia mogą mieć brody ala Cirdan Elfik Mnie bardziej rozczulają Jestem rozwalony te kości, szarmancko rozrzucone po elfickim stoliku Elfik Chociaż getry też są niezłe Elfik

Miriel napisał(a):
Właśnie, nie dość, że wszystko elegancko, to jeszcze elfy zadbał o szczegóły: a więc każdy hobbit wita się z gościem w swoim własnym języku Śmiech bardzo to sympatyczne Z przymrużeniem oka,
[...]
Kolorystycznie bardzo ładne Jestem za Podoba mi się, że można kliknąć bezpośrednio na język i od razu ma się przegląd na przykład wszystkich rosyjskich hobbitów Uśmiech .

Cieszę się, że kolekcjonerskie zboczeństwo myślowe mam pomysł!!! , które natchnęło mnie do wszystkich pomysłów, ułatwień, sortowań, głosowań, tekstów i funkcji podoba się także innym Uśmiech

Miriel napisał(a):
podane są nazwiska ilustratorów,

Jakby ktoś z Was przez super przypadek natknął się na kontakt do któregoś z tych autorów to dajcie znać Uśmiech

Miriel napisał(a):
można sprawdzić, skąd hobbit pochodzi i gdzie to jest na mapie Jestem rozwalony (to rozumiem wersja dla tych, którzy nie wiedzą, a boją się zapytać Pserwa ).

Nie bójmy się tego powiedzieć głośno Z przymrużeniem oka Elfik Tę funkcję wprowadziłem głównie dla amerykanów dla których często Europa to o prostu jedno duże państwo Jestem rozwalony Elfik Ale się chłopaki zdziwią Z przymrużeniem oka Z przymrużeniem oka

Miriel napisał(a):
Innymi słowy, gratuluję ładnego smajala i ciekawych w nim mieszkańców Super śmiech

Dzięki hurrra!! impreza!! szampan!! Elfi Mikołaj Piwko

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 10-11-2013 18:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Usunąłem ze stron Hobbitonu możliwość głosowania w tzw. "20 rings - lista najlepszych stron tolkienowskich". Od kilku lat przestało to mieć cokolwiek wspólnego z prawdziwą listą stron a zmieniło się w jeden wielki wyświetlacz reklam.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Temat: Strona Hobbitonu (Strona 3 z 3)

Skocz do: