Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Dotychczas żyłem tylko myślą o dojściu do Rivendell i mam nadzieję, że nie będę musiał wędrować dalej. Bardzo mi przyjemnie tak odpoczywać beztrosko. Przez cały miesiąc tułałem się i używałem przygód, uważam, że to dość, przynajmniej jak na moje upodobania." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: Kalendarz Beyond Bree 2013 (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Halcatra
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 188

Wysłany: 21-04-2013 09:16    Temat wpisu: Kalendarz Beyond Bree 2013 Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hej Uśmiech

Mam nadzieję, że w dobrym miejscu lokalizuję temat. Jeśli nie, to uśmiecham się ładnie do Ekipy Rządzącej o skorygowanie mojego wyboru.

Dostałam maila od Nancy Martsch, redaktorki Beyond Bree. Nancy prosiła o rozpowszechnienie zawartych w nim informacji dotyczących przygotowywanego kalendarza:

Nancy Martsch napisał(a):
Dear Paulina Stefańska:
Daniel Smith, our Calendar Editor, is preparing the "Beyond Bree" calendar for 2013. The theme is "Dwarves".
(...)
Also, if you could inform the Polish Tolkienists that we are looking for Dwarf illustrations, both black & white drawings (like the above) and full-page illustrations (especially in colour) it would be greatly appreciated.

Please reply to: Daniel Smith, sackville-baggins@juno.com

Thanks,
Nancy Martsch
Editor, "Beyond Bree"
beyondbree@yahoo.com

Trzymam kciuki, aby naszym Zdolnym Rysownikom udało się dostać do "Kalendarza". Uśmiech
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Kalendarz Beyond Bree 2013 (Strona 1 z 1)

Skocz do: