Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"To surowa wiosna i niejedna nadzieja jej nie przetrzyma." Aragorn, Władca Pierścieni

Temat: XV Tolk Folk - wystawa (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 04-04-2013 20:19    Temat wpisu: XV Tolk Folk - wystawa Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mamy ogromną prośbę do Uczestników poprzednich TFów.
Z okazji XV Tolk Folku chcielibyśmy zrobić wystawę obrazującą historię Tolk-Folku. Wystawa byłaby przygotowana na 'oficjalną imprezę' w sobotę w Parku Miejskim.
Jeżeli ktoś posiada zdjęcia z Tolk Folków i chciałby się nimi podzielić - proszę o wysłanie ich na adres tf@tolk-folk.pl (razem z danymi autora i dopiskiem "Oświadczam, że jestem autorem załączonych zdjęć i wyrażam zgodę na ich publikację w ramach działań Stowarzyszenia Tolkienowskiego 'Wieża' podczas XV Tolk Folku"). Pliki muszą być w wielkości umożliwiającej wywołanie zdjęć w formacie 15x21cm.
Oczywiście, potrzebne są zdjęcia z oficjalnych działań TFów (inscenizacje, koncerty, pochody), przygotowań do nich oraz do zdjęć z konkursów i warszatów. Chcielibyśmy pokazać, że na TFach działo się dużo przez 15 lat Uśmiech

Wszelkie pytania proszę kierować na adres tf@tolk-folk.pl, albo bezpośrednio do mnie, na adres mona.tolkfolk@gmail.com albo na PW Uśmiech

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: XV Tolk Folk - wystawa (Strona 1 z 1)

Skocz do: