Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: CIA i Tolkien? - kultowe wydanie WP lat 90-tych (Strona 2 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michael
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 24-01-2013 21:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A na tym plakacie po prawej i na okładce "Powrotu Króla" to co się właściwie znajduje? Wybuchająca Góra Przeznaczenia? Śmiech Język
Benedicamus Domino!

- H. Belloc
_____

Truth Himself speaks truly, or there's nothing true.
Powrót do góry

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 24-01-2013 21:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Watcher napisał(a) (zobacz wpis):
Goku napisał(a) (zobacz wpis):

"Powetowałem" sobie za to po wielu latach szukania i polowania, idealne-- nieczytane, ledwo otwierane Jestem rozwalony wydanie Jestem za Kto zna CIA-Books ten wie jaka była w nim jakość klejenia wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Nikogo nie oszukasz, że choć raz sentyment nie zwyciężył i nie otworzyłeś Wyprawy Uśmiech CiA nie oszukasz, nawet jeden raz zostawia zmarszczkę na grzbiecie Z przymrużeniem oka

Jestem rozwalony hehe, CIA nie oszukasz Super śmiech Pserwa No, nakryłeś mnie, nie powstrzymałem się a potem jak zobaczyłem zmarchę na grzbiecie to było "NOOOOooooooooooołłłłłłłł!!!!!!!" wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język

Michaelangelo napisał(a) (zobacz wpis):

A na tym plakacie po prawej i na okładce "Powrotu Króla" to co się właściwie znajduje? Wybuchająca Góra Przeznaczenia? Śmiech Język

W związku z tym, że nie wykazałeś należnej czci i hołdu Ciabukowi Język to zmuszasz mnie do bycia uszczypliwym Jestem rozwalony
Oto cytat nokautujący:
Cytat:
Wtedy dopiero przez cały ogromy obszar przetoczył się głuchy pomruk potężniejąc do ogłuszającego huku i grzmotu. Ziemia drżała, równina wzdymała się i pękała, Orodruina chwiała się jakby podcięta u korzeni. Ogień tryskał z jej rozłupanego wierzchołka. Pioruny błyskawicami przeszywały niebo.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

"Na kolana chamy, śpiewa Lucjan Ciabuk" Z przymrużeniem oka Język

Watcher
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 643

Wysłany: 24-01-2013 22:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Michaelangelo napisał(a) (zobacz wpis):
Z relikwii się nie szydzi. Casus Nergala tutaj nie działa nie, nie, nie, nieładnie, a-a

A skoro już mowa o okładce, to zdradzę się ze swoim liczącym już dwie dekady zafrasowaniem: co to za postać na szczycie tej wielgachnej góry zasłaniającej Rivendell? Jestem rozwalony

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Powrót do góry

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wysłany: 24-01-2013 22:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hehe, no jak to? Uśmiech

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Wyprawa napisał(a):
Opowieść była skończona. Hobbici poruszyli się, przeciągnęli kości.
- Patrzcie – rzekł Merry. – Księżyc już wysoko, musi być późna godzina.
Wszyscy spojrzeli w górę i w tej samej chwili zobaczyli na szczycie jakiś kształt drobny i czarny zarysowujący się w księżycowym blasku. Może zresztą był to tylko duży kamień albo występ skalny łudzący wzrok w tym oświetleniu.

To był Nazgil Z przymrużeniem oka

Ostatnio zmieniony przez Goku dnia 24-01-2013 22:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

sidewalk
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 67

Wysłany: 24-01-2013 22:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wybaczcie, że się tak wetnę bezczelnie, ale mam pytanko Uśmiech
Jest może na androida podobny program do tego Book Crawlera?

Geirve

Wpisy: 459

Wysłany: 24-01-2013 23:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jestem rozwalony hehe, CIA nie oszukasz Super śmiech Pserwa No, nakryłeś mnie, nie powstrzymałem się a potem jak zobaczyłem zmarchę na grzbiecie to było "NOOOOooooooooooołłłłłłłł!!!!!!!" wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język

A jak literki w środku? W moim egzemplarzu znaczną część szlag trafił, wyblakły i już. Czytać już sie nie da*. Ciekawe, czy w takim nieotwieranym tusz się lepiej zachował. (Może to wpływ światła, może tlenu, czort wie.)

* Zresztą książki gdzieś mi sie zapodziały - co gorsza, zapodziałam też przy przeprowadzce biale wydanie Muzy, muszę polskie tłumaczenie WP od siostrzeńca teraz pożyczać.

Ostatnio zmieniony przez Geirve dnia 25-01-2013 02:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Watcher

Wpisy: 643

Wysłany: 25-01-2013 00:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Geirve napisał(a) (zobacz wpis):

A jak literki w środku? W moim egzemplarzu znaczną część szlag trafił, wyblakły i już. Czytać już sie nie da*. Ciekawe, czy w takim nieotwieranym tusz się lepiej zachował. (Może to wpływ światła, może tlenu, czort wie.)

* Zresztą gdzieś mi sie zapodziały - co gorsza, zapodziałam też przy przeprowadzce biale wydanie Muzy, muszę polskie tłumaczenie WP od siostrzeńca teraz pożyczać.
W moim literki są ok. Trafiłaś chyba na jakiś wadliwy egzemplarz Uśmiech

Book Crawler jest na iOS, ale ten wspomniany przez Goku lubieczytac ma mutację androidową z tego co widzę.

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Powrót do góry

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wysłany: 25-01-2013 01:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

U mnie również literki są oki chociaż jakoś dziwnie się zmniejszyły i wydają się trochę za małe do czytania Z przymrużeniem oka (ostatnio graliśmy po latach z kumplami w Magie i Miecz i jeden musiał sobie przyświecać latarką Uśmiech Saurona ;D Karty Przygód bo nie był w stanie inaczej odczytać małych literek - Massakra Pserwa Jestem rozwalony

P.S. Watcher, Ty się zastanawiałeś nad Nazgulem a ja tyle samo lat nad tym co to za biały gród. Stawiałem na Minas-Tirith a mowisz ze to Rivendell?

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Temat: CIA i Tolkien? - kultowe wydanie WP lat 90-tych (Strona 2 z 3)

Skocz do: