Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

Temat: Książka z autografem? (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
błyskotka
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 7

Wysłany: 03-01-2010 13:32    Temat wpisu: Książka z autografem? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie wiem, czy umieszczam ten temat w odpowiednim miejscu, ponieważ nie miałam czasu przejrzeć forum w poszukiwaniu podobnego. Założyłam go, bo potrzebuje informacji: Czy może ktoś słyszał, czy istnieje jakakolwiek książka Tolkien z autografem jego bądź jego syna? Pilnie potrzebuję odpowiedzi. Proszę, pomóżcie
Powrót do góry

karola2910
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 12

Wysłany: 27-01-2010 17:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Słyszałam kiedyś, że Tolkien dowiedział się, że istnieje prawdziwy Sam Gamgee i ofiarował mu "Władcę Pierścieni" ze swoim autografem. Nietety nie wiem, czy ta książka jest na sprzedaż i w czyim aktualnie jest posiadaniu.

Pozdrawiam ! Super śmiech
Powrót do góry

Alqualaure
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 557
Nieobecny(a): Błąkam się pewnie po świecie, Númello Rómenna ar Formello Hyarmenna ;)

Wysłany: 27-01-2010 20:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

http://forum.tolkien.com.pl/viewtopic.php?t=3954&start=0 - W tym temacie jest nieco o Super Deluxe Edition Dzieci Hurina, każdy egzemplarz podpisany przez Ch. Tolkiena i A. Lee. Uśmiech

Śmierć: NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA.

Półeczka w Bibliotece Minas Tirith
Mój dA
LiveJournal
Powrót do góry

błyskotka
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 7

Wysłany: 31-01-2010 11:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bo właściwie książki poszukuję dla przyjaciela (l.19), chciałabym dać mu coś nietypowego i stąd pomysł na książkę z autografem, ponieważ większość dzieł Tolkiena on posiada, ale jak widzę trudno dostać coś takiego. A może Wy mi doradzicie, co mam kupić?.
Powrót do góry

CHOMIK666
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 122

Wysłany: 23-10-2012 08:59    Temat wpisu: Widziałem Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Temat trochę już nie aktualny, ale widziałem parę miesięcy temu jedną z książek (nie pamiętam dokładnie co do było)Tolkiena z autografem. Kosztowała bagatela 30 000 złUśmiech
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Książka z autografem? (Strona 1 z 1)

Skocz do: