Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Mądrość każe ugiąć się przed koniecznością, jeśli po rozważeniu wszystkich innych dróg ta jedna okazuje się nieuchronna, jakkolwiek może się to wydać szaleństwem komuś, kto łudzi się zwodniczą nadzieją." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: XV Tolk Folk - Pomysły (Strona 2 z 4)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 112

Wysłany: 12-07-2012 15:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Co do kratki, to chyba jeszcze zależy, czy na tym samym polu będziemy za rok, czy gdzie indziej? Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Ivellios
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 53

Wysłany: 12-07-2012 19:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja mam jeden postulat tylko: prąd! Uśmiech

Jak to Panda napisał na fb gdzieś: jeszcze tylko prąd i będzie wszystko czego potrzeba. I ja się pod tym podpisuję. Generalnie niczego poza tym mi nie brakowało w tym roku.

Płyn do mycia naczyń słuszny, bo ja nie kupowałem tylko przez wzgląd na to, że potem musiałbym resztę wyrzucić (do domu brał nie będę przez pół Polski).

http://www.arda.org.pl - kilkudniowy LARP drużynowy w klimatach Śródziemia. Zapraszamy!

http://about.me/januszkamienski
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 12-07-2012 20:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z prądem będzie problem (chyba, że znajdziemy inny Dwór Namiotowy) - niestety właściciel niechętnie się zapatruje na elektryfikację Płacz No i niestety podejrzewam, że mógłby znacznie podnieść ceny z powodu założenia prundu.

W tym roku miałam akumulator z gniazdkami 230V i kilkanaście telefonów się naładowało (plus jeden netbook na koniec Z przymrużeniem oka )

Poza tym, można kupić ładowarki solarne o, takie (na przykład): http://allegro.pl/ladowarka-solarna-sloneczna-se-nok-4-koncowki-led-i24 26002523.html Z przymrużeniem oka

Moje Śródziemie
Powrót do góry

ellarona
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 87

Wysłany: 13-07-2012 13:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

co do garnków biję się w pierś. Po powrocie do domu znalazłam całą reklamówkę garnków, którą zapominałam na TF zabrać oops, zawstydzenie

Próbuję zmiękczyć właściciela pola i namówić go na prund. Jednak myślę, że gdy to zrobi, nikogo nie będzie stać na tygodniowy pobyt na polu.....
Powrót do góry

Erudar
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 35

Wysłany: 13-07-2012 19:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Co do rusztu to nie słyszałem, żeby ktoś narzekał, fajny jest.
To prawda, nawet jeśli prąd będzie, to wtedy taniej byłoby robić TF w Dębowym.
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1148

Wysłany: 14-07-2012 14:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A po co konkretnie Wam na polu prąd?

Do ładowania telefonów głównie?
Gotować chyba lepiej na kuchence gazowej, światło jest z latarek itp.

Na allegro w cenie 300-350 zł jest przenośny agregat. Można zrobić zrzutkę po 10 zł od TFowicza i będzie prund Z przymrużeniem oka Potem tylko zrzuta na benzynę jak się skończy.

http://allegro.pl/agregat-generator-pradotworczy-950w-230v-50hz-i245715 1126.html

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5868

Wysłany: 14-07-2012 16:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ogólnie między 300 a 500 PLN jest całkiem spora gama generatorów prądu małych gabarytami (nie powiem poręcznych bo ważą od 15 do 20 kg), o niezłej wydajności (na jednym zbiorniku paliwa ok. 6 godzin ciągłej pracy = 3 do 6 l benzyny bezołowiowej czyli w dzisiejszych cenach 15-36 PLN). Do ładowania komórek laptopów czy netbooków to więcej niż potrzeba.
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 841

Wysłany: 14-07-2012 23:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja osobiście nie chciałabym, aby ciszę tudzież szum wiatru zagłuszało mi pierdykanie takiego generatora, o smrodzie spalin już nie wspomnę. Jestem przeciw

Ładowarki solarne, o których pisała mONA, są naprawdę dobrym i niehałaśliwym rozwiązaniem, TF jest o takiej porze roku, kiedy energii słonecznej dociera najwięcej. I są niedrogie, i uniwersalne. Jestem za Spox

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Temat: XV Tolk Folk - Pomysły (Strona 2 z 4)

Skocz do: