Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

Temat: Nightwish (Strona 8 z 8)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nerya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 107

Wysłany: 13-01-2012 15:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tu się zgadzam, słuchałam trochę dwóch ostatnich albumów, ale do aktualnej wokalistki przekonać się wciąż nie mogę. Brakuje tej mocy i magii tkwiącej w głosie Tarji.
Dobrze znany, jeden z moich ulubionych kawałków

Link
Powrót do góry

slawek777
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 31

Wysłany: 13-01-2012 18:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nerya napisał(a) (zobacz wpis):
Tu się zgadzam, słuchałam trochę dwóch ostatnich albumów, ale do aktualnej wokalistki przekonać się wciąż nie mogę. Brakuje tej mocy i magii tkwiącej w głosie Tarji.

Można powiedzieć że niektóre piosenki Anatte, zwłaszcza te najnowsze coraz bardziej upodabniają się do muzyki... pop. Nie mam nic do Anette, z głosem jaki posiada (nie pasującym moim zdaniem do Nightwish'a) radzi sobie całkiem dobrze.

Tutaj słychać cudowny głos Tarji i świetny wokal Marco chwała wam, chylę czoła, dzięki :

Link

Ostatnio zmieniony przez slawek777 dnia 04-03-2012 13:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 13-01-2012 23:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Również robiłem podejścia do "nowego" Nightwisha. Nawet do 2 płyt i za każdym razem był Fail wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Głos nowej wokalistki zupełnie nie ten... Ale żeby oddać sprawiedliwość Z przymrużeniem oka to nie wiem czy próbowaliście słuchać solowych płyt Tarji? Ja próbowałem, znów 2 płyt i znów Full Fail Uśmiech Gdy Tarja śpiewa solo też "czegoś jej brak" albo raczej to kompletnie coś innego.

Nightwish był świetnym połączeniem grupy muzyków z 2-ką liderów, która wykreowała smakowitą sałatkę Uśmiech Osobno są po prostu pokrojonymi warzywami Jestem rozwalony Zwyczajni jak inne rodzaje warzyw wśród straganów na targu Uśmiech

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Znajdź różnicę Język Z przymrużeniem oka Pserwa

slawek777
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 31

Wysłany: 26-04-2012 12:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wszystkim fanom "starego" Nightwish'a polecam nową płytę Xandrii "Neverworld's end"

Grają w podobnym do Nighwish'a klimacie i ich nowa wokalistka ma świetny głos, podobny do głosu Tarji.

Link

Link

Polecam Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Temat: Nightwish (Strona 8 z 8)

Skocz do: