Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Gdy świat się rozszczepił, stare drogi i ścieżki pamięci Zachodu pozostały i biegną jak potężny, niewidzialny most przez strefę powietrzną oddechów i lotu (także zakrzywioną odkąd świat się zakrzywił) a dalej przez strefę Ilmen, gdzie żadna istota cielesna nie może bez pomocy przetrwać, aż do Samotnej Wyspy, Tol Eressea, a może poza nią, do Valinoru gdzie w dalszym ciągu Valarowie przebywają i obserwują jak rozwija się historia świata." , Silmarillion

Temat: Wichrowy Czubek (Strona 3 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 514

Wysłany: 06-09-2007 18:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Choć to nie mój temat, chciałbym coś ogłosić. Otóż oprócz zupełnie nowego wyglądu strony "Wichrowego Czubka" pojawił się także nowy dział pt. "Komiksy Rysunkowe". Ogłaszam to, gdyż mam tym swój mały udział. Choć na razie jest tylko jeden komiks, pojawi mam nadzieję ich więcej, prace nad kolejnym już trwają. Proszę, nie bądźcie zbyt okrutni w stosunku do rysunków, nie ukończyłem żadnej szkoły plastycznej i to tylko nieśmiałe próby.

A co do nowego szaty graficznej, to rzeczywiście lepsza od poprzedniej, choć na początku myślałem że połączenie czerwieni z czernią jest najlepsze. Może strona nie jest tak mroczna, jak była w pierwotnych wersji nowego projektu, ale i tak chwała Meldagorowi za to co uczynił chwała wam, chylę czoła, dzięki

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 447

Wysłany: 08-10-2007 19:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No, zrobiłem nowy image to postanowiłem i banner nowy sporządzić. No i jest coś takowego:

Super śmiech Super śmiech Super śmiech
Powrót do góry

Natolin

Wpisy: 382

Wysłany: 09-10-2007 17:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Trochę zasiedziałem na tej stronce Śmiech . Najbardzie mi się podobały działy Władca Lego (chciałbym mieć takie klocki) i Reklamy, a tam w szczególności Prawie jak Żywiec. Minusem jest, że test na Powiernika Pierścienia ściąga się bardzo.

Meldagor napisał(a) (zobacz wpis):
Program nazywa się gifat

Czy to można ściągnąć z neta? Jeśli tak to podasz link?
Powrót do góry

Meldagor

Wysłany: 09-10-2007 17:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cóż, quiz ściąga się rzeczywiście wolno, może w wolnej chwili postaram się przerobić go tak, by był bezpośrednio na stronie, a nie jako prezentacja Power Point.

Owszem, gifat można ściągnąć z neta. Link też podam, ale na przyszłosć radziłbym korzystać z google Złośliwy uśmiech .
GIFAT
Powrót do góry

Natolin

Wpisy: 382

Wysłany: 26-01-2008 14:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wreszcie postanowiłem otworzyć quiz na Powiernika Pierścienia. Ściąganie tego zajęło trochę czasu, ale w końcu otworzyło się w powerpointcie. Okazało się, że to raczej sprawdzenie znajomości WP, ale w fajnej formie Jestem za . Szkoda, nie obejmuję też II i III tomu książki.

Udało się Śmiech ! Przeszedłem cały quiz.
Powrót do góry

Caranthir.
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 143

Wysłany: 01-04-2012 14:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Świetna strona! Komiksy i reklamy najlepsze, a quiz zaraz zrobię...

,,Dość tego! Jakim prawem synowie Finarfina kręcą się tam i siam, żeby swoje bajdy pleść temu Ciemnemu Elfowi w jego jaskiniach? Król im pozwolił rokować z Thingolem w naszym wspólnym imieniu? Prawda, są w Beleriandzie, niech wszakże nie zapominają, że ojcem ich jest władca Noldorów, chociaż matka pochodzi z obcego szczepu.'' Super śmiech
Powrót do góry

Meldagor

Wysłany: 04-04-2012 23:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

O, miło widzieć, że strona jeszcze żyje. Uśmiech
Jak się dogadam z rysownikiem, to jest szansa na parę komiksów zza morza/z pierwszej ery (słyszysz, rysowniku? tak, dobrze wiesz, że o Ciebie chodzi Język ).
I kod by można poprawić, bo aktualnie chyba w niektórych przeglądarkach się rozjeżdża. Ale to po maturze, jeżeli ogóle.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Temat: Wichrowy Czubek (Strona 3 z 3)

Skocz do: