Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." Legolas, Władca Pierścieni

Temat: Problemy z gospodą (Strona 2 z 7)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1148

Wysłany: 05-08-2009 18:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jest nowa wersja tego oprogramowania. Zainstaluję w trochę innym wariancie (jeśli się uda) podobno zwiększającym znacznie wydajność. Zobaczymy. Ale jeszcze trochę musicie wytrzymać.

elfy
Administrator

Wysłany: 12-01-2012 08:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ze względu na problemy wydajnościowe (zbyt duże obciążenie dla serwera forum), maksymalna ilość osób w Gospodzie została ograniczona do 10. Wyłączyłem też prywatne pokoje.

elfy
Administrator

Wysłany: 12-01-2012 22:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ze względu na problemy wydajnościowe... nie, to już było!
Ze względu na problemy z Gospodą, obnażone w swej (o)błędnej okazałości przez dogrywki KPDI a również inne bugi i nie tylko, jestem zmuszony wysłać Bercilaca z ekipą pracującą gospody (Nob i Bop),

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

na jakiś czas na urlop do ciepłych wybrzeży Śródziemia gdzie będą się opalać brzuchless Jestem rozwalony na pierwszym urlopie od chyba 8 lat Uśmiech

Tymczasem mi zostanie zabrać się za jej gruntowny remont.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Ogłaszam więc Remont Gospody Piwko

Nerya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 107

Wysłany: 21-06-2012 07:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jako że od stycznia minęło już trochę czasu, wychodzę nieśmiało z pytaniem, czy Gospoda ma w bliżej nieokreślonej tudzież określonej przyszłości szansę na powrót do życia?
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 26-06-2012 18:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W nieokreślonej na pewno Jestem za , w określonej przeszkadzają sprawy V erowe hmmmm...

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 527

Wysłany: 08-02-2013 23:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

O wielki elfy Rządzę forum zakładający, gospody zamykający, kody piszący, bany nadający, spam tępiący, userów narzekań cierpliwie słuchający etc etc (włosów nie mający? Jestem rozwalony Bang! ) ja skromny user Ominous zwracam się (jak mniemam) głosząc wole ludu forumowego, za gospodą nieustannie tęskniącego z zapytaniem do wysokości forumowego jego - czy azaliż świta jakież światełko w tunelu zwanym "gospoda pod pływającą kłodą"? Pół roku kolejne mija, krążą wieści o przetrzymywaniu Bercilaca w tajnych więzieniach CIA za dolewanie wody do piwa, a Nob ponoc dorabia na zmywaku w Anglli i że w ogóle to wszystko wina Tuska... a tu nadal cicho sza. Smutek
Jak żyć? Jak żyć bez gospody?

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mego zapytania Proooszę prooooooszę - uniżenie całujący w czubki butów - Omi.

Ps. A teraz czas wytrzeć klawiaturę z hektolitrów wazeliny...

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 09-02-2013 01:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ominous napisał(a) (zobacz wpis):
O wielki elfy Rządzę forum zakładający, gospody zamykający, kody piszący, bany nadający, spam tępiący, userów narzekań cierpliwie słuchający

Link

Język Elfik

Cytat:
etc etc (włosów nie mający? Jestem rozwalony Bang! )

Link

wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Cytat:

ja skromny user Ominous zwracam się (jak mniemam) głosząc wole ludu forumowego,

Link

Pytajnik Pytajnik Pytajnik Elfik

Cytat:
Pół roku kolejne mija, krążą wieści o przetrzymywaniu Bercilaca w tajnych więzieniach CIA za dolewanie wody do piwa, a Nob ponoc dorabia na zmywaku w Anglli

Zdziwienie o motyla noga!! Jestem rozwalony to dlatego po ostatniej pocztówce jaką od nich (po lewej Nob, po prawej Bercilac Elfik ) dostałem z US & A

Link

jest cisza... Miesiac za miesiaczem leci, Knajpa obdrapana, farba odlatuje ale myślałem, że chociaż Bercilac z Nobem przeżywają właśnie swoją Podróż Życia?!!
Co za wieści!! Zdziwienie Zdziwienie Zdziwienie Uśmiech Saurona ;D

Cytat:
i że w ogóle to wszystko wina Tuska... a tu nadal cicho sza. Smutek
Jak żyć? Jak żyć bez gospody?

są różne sposoby na spędzanie wolnego czasu Język Elfik

Link

Cytat:

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mego zapytania Proooszę prooooooszę - uniżenie całujący w czubki butów - Omi.
Ps. A teraz czas wytrzeć klawiaturę z hektolitrów wazeliny...

Link

Cytat:

za gospodą nieustannie tęskniącego z zapytaniem do wysokości forumowego jego - czy azaliż świta jakież światełko w tunelu zwanym "gospoda pod pływającą kłodą"?

wiesz dobrze co oznacza światełko w tunelu Elfik

Podanie zaiste wg. wszystkich najlepszych kanonów podań do władz złożone Z przymrużeniem oka
Skoro w imieniu ludu, skoro łubudubu Z przymrużeniem oka, skoro Bercilac z Nobem wstydzą się wrócić chociaż bardzo im tego czeba Z przymrużeniem oka to może odłożę na bok swoją ulubioną lekturę

i przyspieszę trochę pracę nad remontem Gospody (chociaż w te wasze obiecanki czekanki na Gospodę to ja tak średnio wierzę Język ).
Zobaczymy, pomyślimy... oki, postaramy się zrobić do końca kwietnia Jestem za

a teraz lecę wpłacić kaucję za Bercilaca i kupic bilet na OLTExpress dla Noba elfik Mikołajowy

Link

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 527

Wysłany: 09-02-2013 17:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a) (zobacz wpis):

Zobaczymy, pomyślimy... oki, postaramy się zrobić do końca kwietnia Jestem za

Superaśnie Śmiech
notuję w terminarzu "gospoda wraca w maju", jak nie wróci przedsięwezmę poważniejsze środki - w stylu śpiewania pieśni żałobnych po stracie gospody, a śpiewam wybitnie niedobrze Złośliwy uśmiech

No i niech ktoś mi nie mówi, że władza jest głucha na głos ludu! chwała wam, chylę czoła, dzięki
łubudubu Z przymrużeniem oka

A póki co, to chyba te kręgle...

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Temat: Problemy z gospodą (Strona 2 z 7)

Skocz do: