Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(2) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie należy bowiem narażać się orłom, gdy się ma wzrost hobbita i siedzi się nocą w orlim gnieździe." Bilbo, Hobbit

pokaż tylko ten wpis  Temat: Opowiadanie. 
Autor Wiadomość
thorlong
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 13-09-2011 16:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, wyluzujcie. Nie prosiłem o ocenę fabuły, może i jest nielogiczna i tępa. Mało mnie to interesuje. Chciałem się dowiedzieć jak jest u mnie ze spójnością tekstu i błędami stylistycznymi. No i jak się to czyta.
I w pewnym stopniu dowiedziałem się tego. Dzięki więc za komentarze, gdy będę coś pisał w przyszłości spróbuje więcej nie popełniać takich błędów.

Panie Butterbur i Pani Gytho. Mój świat jest z natury nielogiczny, a osoby występujące w nich są albo głupie jak but, albo niesamowicie zdolne. W moim świecie łamie się znane prawa fizyki, a większość osób nie ma imion. - Bardzo mnie cieszy, że poświęciliście czas aby wytknąć mi nielogiczność, zapamiętam na przyszłość, że nawet jak piszę szybko i mało myślę nad fabułą pisanego utworu, to powinienem...jednak trochę nad tym pomyśleć.