Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Sam odetchnął głęboko. - Ano, wróciłem! - powiedział." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Polcon 2011 - Poznań 
Autor Wiadomość
Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

WpisWysłany: 27-08-2011 23:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

To był mój najkrótszy konwent Śmiech Bowiem trwał dla mnie dziś, w sobotę, od godziny około 11:30 do godziny 16:15 Jestem rozwalony Ale też był bardzo udany Rządzę

Cieszę się bardzo, że udało się z Nifrodel tak fajnie uzupełnić tematycznie z prelekcjami Uśmiech Rozwaliła mnie kompletnie żywa dyskusja i niezwykle ucieszyła aktywność słuchaczy (momentami nie dawali prelegentom dojść do głosu i robił się panel dyskusyjny Jestem rozwalony) Świetna atmosfera, luz, poczucie humoru, momentami zakrawające o swoisty absurd - po prostu super Jestem za I do tego wszystkiego, bardzo fajna prelekcja Wita o Odysei Uśmiech

Warto było dla tych kilku godzin tłuc się pociągiem w haradzki upalny poranek Z przymrużeniem oka Jako, że absolutnie nie wyobrażam sobie prowadzenia jakiejkolwiek prelekcji czy wykładu w krótkich spodenkach i zmordorowanym jazdą w pociągu T-shircie, to wbiłam się na czas prelekcji w wełniane spodnie i dublet - dziękować organizatorom za klimatyzowane sale wykładowe chwała wam, chylę czoła, dzięki

Za to jak dotarłam do domu, temperatura nie przekraczała 15 stopni, więc wełniana odzież okazała się być bardzo przydatna Z przymrużeniem oka

Następny Polcon będzie we Wrocławiu, więc pojawię się na większej liczbie prelekcji Z przymrużeniem oka I jakąś swoją też wymaszczę Z przymrużeniem oka
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora