Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Lepiej nawet najgorszej prawdzie patrzeć w oczy." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: XIII Tolk Folk - Relacje 
Autor Wiadomość
M.L.
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 12-07-2011 23:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, to coś tam od siebie napiszę.
Kiedy jechałem na Tolk Folk to nie wiedziałem czego się spodziewać. Ten w zeszłym roku bardzo mi odpowiadał, gdyby nie świnka Potomka i nieobecność Ele. Żal mi było, że nie pojawili się wówczas Avi, elfy, Nifrodel, ale i tak byłem zadowolony, bo dla mnie TF to przede wszystkim spotkanie z ludźmi kiszenie się we własnym sosie. Dlatego wiedziałem, że i tan będzie mi się podobał, kameralny w niemal 100% Tolk, tym bardziej, ze tym razem był i Potomek i Ele, ale także Nifrodel, elfy i Falmawen. Nadal żal nieobecnych, ale i tak było pod tym względem lepiej niż rok temu. Brak bitwy nieco zasmucał, ale wierzyłem, ze i bez niej będzie fajnie. To co sprawiało, że nie byłem do końca pewien co będzie to brak Elka. Tolk Folk i Elek wydawali się nierozerwalną parą. Tak wiem, że pomagało mu wiele osób, ale jego nieobecność sprawiała, że tym razem nie wiedziałem czego się spodziewać. Tymczasem dziewczyny: ellarona, mONA i Paulka poradziły sobie doskonale, należą sie im wyrazy wszelkiego uznania. Tak były jakieś tam poślizgi i zmiany, ale w końcu, nie ma konwentu, gdzie by takich nie było.
Tak na prawdę wszystko było dopięte na ostatni guzik, a rzeczy nieprzewidziane, jak wiadomo wynikają z wolności Eru, którego nie ogranicza Muzyka i nic na to nie poradzimy.
Co mnie cieszyło to zaangażowanie młodych. Wielkie dzięki za kalambury. Nie brałem w nich udziału, bo jestem w nich kiepski, ale bardzo mi się podobały. Uśmiech Cieszę się, że było sporo nowych osób w tym ludzie z Bractwa Rivendell, mam nadzieje, ze bawili się nie gorzej od starych bywalców. Uśmiech
Tym samym chciałbym podziękować wszystkim, którzy byli, ale przede wszystkim ellaronie, mONIe i Paulce za ich trud i starania, które trudno przecenić, za to, że mimo to miały czas na zabawę i mam nadzieję, że bawiły się nie gorzej niż reszta. Uśmiech
Może się zdobędę na bardziej rozbudowaną relację, ale muszę to jeszcze w sobie przetrawić.
Do zobaczenia na TF-ie za rok.
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora